Tip na levné ubytování v Plzni

ubytovna-dysina.cz
ubytovna-dysina.cz

Chystáte se za prací, za kulturou, případně za jiným účelem do Plzně a nechcete si draze ubytovávat v hotelu a už vůbec si zařizovat nějaký podnájem? Pak vězte, že se dá najít poměrně dobré a přitom levné ubytování v okolí Plzně, konkrétně v obci Dýšina.

V případě hledání ubytovny Plzeň, respektive její centrum není nejideálnější. Ubytovací zařízení tohoto typu jsou v centru města prakticky po celý rok plně obsazeny. Mnohé z nich navíc neposkytují zrovna dobré zázemí, přitom jsou i celkem drahé.

Dýšina – levné ubytování s dobrým komfortem

Právě proto je lepší se poohlédnout v blízkém okolí města. Kvalitní zázemí najdete v Ubytovně Dýšina. Obec Dýšina se nachází asi 6 kilometrů od Plzně, což je jen pár minut jízdy autem. Dobré je sem i dopravní spojení z Plzně pomocí autobusové linky MHD, v blízkosti obce pak vede dálnice D5, po níž se bez problémů dostanete do Prahy i směrem na Německo.

Ceny pod 200 Kč za den

Ubytovna se může pochlubit nízkými cenami, které začínají už na pouhých 130 Kč za noc. Přitom zde najdete poklidné zázemí, solidně zařízené pokoje. Společné prostory budovy jsou neustále udržovány v čistotě, objekt je střežený. Má vlastní parkovací stání, disponuje například i odpočinkovou zónou, v níž se nachází krb s grilem či nohejbalové hřiště.

Spádová oblast Plzeň

Najít levné ubytování v okolí Plzně, které vám nabídne stejně dobré podmínky jako Ubytovna Dýšina, není jednoduché. Dá se říci, že v této kategorii ubytovacích zařízení neseženete nic kvalitnějšího. Ubytovat se zde můžete, pokud do Plzně přijíždíte za prací, ale i třeba za poznáváním památek a za kulturou.

Objekt se nachází na samém okraji obce, v blízkosti známého golfového resortu, ve kterém se pravidelně pořádají turnaje evropské úrovně. Z ubytovny to máte kousek do lesa i k řece, v obci si pak nakoupíte v obchůdcích. Máte zde vše, co potřebujete. A za nocleh přitom neutratíte zbytečně moc peněz.