Udělejte si teplo na chalupě i během chladného léta

Všichni se těší na jaro a léto, kdy venkovní teploty stoupají vzhůru a lidé se těší, jak si během víkendu užijí chalupu v naprostém pohodlí. Počasí je však vrtkavé a stane se, že některé sezóny se nedostaví tropické teploty. Zahřát se však můžete kdykoliv, stačí se vybavit potřebnými interiérovými doplňky. 

Sladěný interiér jako způsob žití

Stále populárnější se stává skandinávský způsob bydlení, kdy si vědomě užíváte života. Ano, někomu k maximálnímu pohodlí stačí praskající dřevo v roztopeném krbu, vlněné ponožky, deka s hřejivým beránkem a sklenička vína v ruce. Jiný může být náročnější, ale jde o to si denně najít aspoň maličkost, která vás potěší. Hygge styl je charakteristický přírodními materiály a barvami. V interiéru vládnou čisté linie, elegantní minimalismus a útulné prostředí. Kouzlo přítomného okamžiku si uvědomíte pokaždé, když vstoupíte do domku, kde na vás dýchne štěstí z toho, co zde máte. 

Útulnou chalupu si lze i pronajmout. Chalupy Harrachov seženete s veškerým komfortem, který potřebujete k pobytu na víkend, ale i na delší dobu. Nebudou vám chybět hřejivé deky a přikrývky, se kterými si stačí sednout na terasu, dívat se na přírodní krásy, popíjet čaj a libovat si, jak se vám skvěle povedl další den života. 

Topení na chatách a chalupách

Mnoho lidí tráví na chatách a chalupách skoro celý rok, v tomto případě záleží na vhodném vytápění, které zajistí teplo a zároveň nebude příliš finančně nákladné. Typicky se volí kamna, krby a kotle na pevná paliva. Tepelná čerpadla spíše nevyhovují po vzhledové stránce u nemovitostí v rustikálním vzhledu. Tepelnou pohodu nyní často obstarávají krbová kamna, která vypadají pěkně a vhodný design seženete do každého stylu bydlení. K dalším plusům patří rychlé předání tepla do místnosti a odolnost proti přetopení. Ubytování Harrachov nabízí možnosti trávit čas s krbem v interiéru, ale také v exteriéru, kde na terase můžete příjemně posedět s přáteli.