Uspořádejte konferenci v moderním prostředí

Projednávání pracovních záležitostí se vždy neodehrává na území firmy. Občas se vyplatí vybrat neutrální místo, kde se lépe uzavírají nové spolupráce a proškolují zaměstnanci. Každý zájemce o vzdělávací a ubytovací služby se brzy dovtípí, proč se ve většině případů sází na pražské lokality.

Praha je matičkou měst a moderním zázemím pro úspěšné podnikatele  

Chcete zapůsobit na obchodní partnery a na své spolupracovníky? Setkání nasměrujte do hlavního města naší republiky. Potěšíte především své zahraniční hosty, protože si jistě rádi  odpočinou po dlouhé cestě letadlem, vlakem a autem. Naplánované jednání se nezdrží dalším dojížděním do jiných koutů země. Pořádání firemních akcí a školení patří k trendům současné doby. Neustálá potřeba konání konferencí, celodenních školení, workshopů, teambuildingů a jiných firemních akcí, je spojena s nalezením vyhovujícího prostředí. Od konferenční místnosti očekávejte fungující klimatizaci, rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, vestavěný zvukový systém, ale i projektor a plátno. Hotel Botanique Praha dokonce disponuje specializovaným týmem, schopným pomoci s organizací vaší podnikové události.

I zajímavé semináře se nezvládnou bez přestávky

Několik hodin vnímáte rady, informace o novinkách, soustředíte se na každou maličkost, aby vám neuniklo nic důležitého? Jak náročné! Chce to občas odložit blok, tužku či se odpoutat od tabletu. Příjemná restaurace na Florenci se postará o vyplnění povinných pauz. Osvěžíte se nealkoholickým nápojem, dopřejete si kávu, čaj, dezert, anebo zajdete na obědový bufet. Nechybí ani bar s chutnými koktejly, fitness centrum a pohodlí hotelové postele.

Díky umístění v centru Prahy se za několik minut chůze dostanete do historické části. Staroměstské náměstí se pyšní několika pozoruhodnými stavbami, kam patří proslulá Staroměstská radnice s orlojem a pomník mistra Jana Husa.