V Praze se dá bydlet levně – tip na výhodný pronájem!

levné ubytování v Praze

Když chcete bydlet v Praze, ale nejste ještě zcela rozhodnuti, zda natrvalo, zvolíte podnájem. Abyste na něj vůbec měli, musíte hledat. I pražští pronajímatelé jsou hamižní a někdy chtějí za nájem bytu nehorázně vysokou částku, která klidně spolkne i celou výplatu. Neplňte jim chřtán, když objevíte multifunkční ubytovací zařízení, vysoká částka za nájem vás rozhodně tížit nebude a navíc si budete užívat výhodu jedné z top pražských lokalit k bydlení.

Rezidence se strategickou polohou

Místem, kde po vás nebudou chtít za nájem více, než je skutečně nutné, je Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení s bohatou nabídkou bytů. Nabízí garsoniéry a byty o dispozici 1+1, tedy ideální pro ty, kdo shánějí startovací byt. Každý z bytů má kuchyňskou linku a vlastní sociální zařízení.

ubytování v Praze

Jediné omezení je, že v jednom bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby. Jsou tedy vhodné pro singles, páry a třeba i mladou rodinu s jedním dítětem. Velkou výhodu má Topolová ve své poloze. Stojí na Praze 10, tedy v jedné z nejoblíbenějších pražských lokalit. Lidé si cení zejména klidu, těsného sepětí s přírodou i toho, že v centru mohou mít do 20 minut. V blízkosti Rezidence je totiž stanice metra Skalka.

Ceny, které se líbí a nízká kauce

Pronájem bytu Praha je v porovnání s ostatními nabídkami levnější. Za standardní garsoniéru zaplatíte měsíčně 14 000 Kč, a to včetně poplatků. Je výhodou, že není požadována vysoká kauce. Předem složíte pouze 10 000 Kč. Nájemní smlouva se uzavírá vždy na 12 měsíců s možností dalšího prodloužení, takže nemusíte mít strach, že vám pronajímatel náhle smlouvu ukončí a vy budete muset rychle shánět náhradní ubytování.

Pronájem bytu Praha

TIP: Rezidence Topolová nabízí i krátkodobé levné ubytování v Praze v pokojích typu hostel, penzion a v apartmánech. Vyzkoušejte to, pokud míříte do Prahy třeba jen na několik dní na výlet. A pokud hledáte tipy na zajímavá místa k vidění, koukněte sem.