Vánoce plné splněných dávných dětských snů

Ačkoliv se to zdá kdekomu neuvěřitelné, že se opět po roce blíží Vánoce, čas se neúprosně překlenul do druhé poloviny listopadu a právě toto období se nabízí jako stvořené pro plánování vánočních dárků. Díky pestré nabídce Firmy na zážitky můžete letos zapomenout na tradiční dárky v podobě oblečení či jiných materiálních dárků. Vaše nejbližší po duši jistě pohladí dárek v podobě zážitku, na něž doposud neměli dostatek odvahy nebo čas. 

Firma na zážitky Vám pomůže splnit pod stromečkem sny Vašich nejbližších

V portfoliu Firmy na zážitky nebudete mít problém vybrat ani vánoční dárek pro Vašeho partnera. Jedinečnou cestou k odreagování mohou být pro muže adrenalinové zážitky, při nichž si nejen dobře odpočinout od každodenních starostí, ale také překonají svou hranici odvahy. Snad každý kluk v dětství snil o tom stát se vojákem. Dnes již není vojenská služba povinná, avšak vyzkoušet si na vlastní kůži jízdu v tanku, Vám umožní právě poukázka od Firmy na zážitky. Obdarovaný se může projet v bojovém voze ve vojenském areále nedaleko hlavního města České republiky v Praze. K dispozici jsou zde dva unikátní modely typu T-55 a T-72. Tank typu T-55 byl použit v době studené války a také na našem území při okupaci Československa v roce 1968 sovětskými spojenci. Tank T-72 je služebně mladší a byl nejpoužívanějším tankem států Varšavské smlouvy od 70. Let až do rozpadu Sovětského svazu.

Plný ranec vánočních dárků pro muže

Další inspiraci na vánoční dárky pro muže můžete načerpat zde www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/. Velkou radost můžete Vašemu příteli či manželovi udělat také společným rodinným výletem do Aquapalace v Praze. Oblíbené jsou také gastronomické zážitky a v neposlední řadě různé druhy masáží. Chybu určitě neuděláte ani v případě, že se rozhodnete darovat poukázku na královskou bylinnou masáž s olejem.