Vdechněte domovu novou tvář

Stále častěji se setkáváme s tím, že lidé hledají jednoduchý a přitom velmi vkusný styl pro komfortní bydlení. Proto se velké oblibě těší dřevo, přírodní materiál s jedinečnou kresbou a variabilitou pro použití prakticky kdekoliv doma i venku a stejně tak v kombinaci s jinými osvědčenými materiály. Svěřte se do rukou firmy DŘEVOŠKRT zabývající se dřevoprodejem a mající na svém kontě velké množství pozitivních recenzí a v neposlední řadě samozřejmě i praxi a cit pro detail.

Služby české firmy s historií

Mezi hlavní specializace rodinné firmy patří výroba nábytku, interiérové dveře a plovoucí podlahy. V jejich sortimentu naleznou vše truhláři, tesaři i kutilové. Z nadstandardních služeb nelze nezmínit například zakázkovou úpravu či montáž dveří a pokládku plovoucích podlah. Kromě toho vás přesvědčí individuální přístup a dlouholeté zkušenosti, stejně jako atraktivní ceny a vysoká kvalita. Firma nezapomíná též na bezpečnostní prvky a možnosti montáže ze strany zkušených pracovníků.

Rozhodnete-li se pro nové interiérové dveře, zhodnotíte svůj domov, obléknete ho do nového a určitě si tím zajistíte dostatek soukromí. Dveře jsou nejen nezbytným funkčním prvkem pro bydlení, ale též designovou dekorací. Sáhnout můžete po dekoru dřeva v mnoha odstínech, jednobarevných variantách a to včetně plné konstrukce i kombinace dřeva a skla či dekoračních panelů. Firma prodává pouze modelové řady dveří od prémiových výrobců a kromě dveří nabízí samozřejmě i kování, stavební pouzdra nebo speciální posuvné systémy.

Dveře a podlaha v jednom tónu

Potrpíte si na vyšperkovaný detail? Pak zajisté hledáte stejný odstín podlahy jako vašich nových dveří. Plovoucí podlahy vyberete z pohodlí domova a pokládku zvládnete i sami. Nevíte si rady, co bude ideálním řešením, a to nejen v otázce barev a financí? Pak se svěřte do rukou zkušených odborníků a společnými silami najděte dokonalé dveře a podlahy, jež váš domov perfektně oživí a zhodnotí.