Víte, proč je dobré naistalovat si kvalitní nášlapy na schody?

Všichni máme rádi praktické vychytávky, které nám zpříjemní a usnadní život, ale také nám zajistí větší bezpečí. I když se to nezdá, mnohé umí nášlapy na schody. Koupit si je můžete v mnoha provedeních tak, aby byly vhodné do vašeho prostředí a splnily to, co očekáváte.

Proč vám přijdou vhod nášlapy na schody?

Jak už bylo uvedeno, důvodů, proč jsou nášlapy na schody skvělé, je více. Pomohou zabránit opotřebování schodů, zmírní nebezpečí uklouznutí na schodech, zajistí vám teplo od nohou, akustika na schodišti bude příjemnější. 

Kvalitní kobercové nášlapy na schody u nás nabízí společnost Vopi. Jsou určeny k pevnému připevnění ke schodům, a tak jsou opatřeny samolepicí páskou. Lemuje je obšití a jsou opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu. Pevná hrana také výborně drží jejich tvar. Lepidlo je zvoleno tak, aby přilnulo bez jakýchkoli potíží k hladkým a pevným povrchům. Co se týče údržby, všechny typy kobercových nášlapů na schody se čistí jednoduše měkkým kartáčkem, vodou a mýdlem nebo pracím práškem. 

Levné nášlapy na schody

Nemusíte se obávat vysokých investic, co se ceny nášlapů týče. Na webových stránkách https://www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ najdete mnohé modely, přičemž ty nejlevnější stojí jen 71 Kč včetně DPH, o něco dražší jsou pak v závěsu půlkruhové obdélníkové nášlapy Valencia za 78 Kč. Vopi s.r.o. doporučuje např. model Udinese ve tvaru půlkruh-obdélník za cenu od 160 Kč.

Ať už chcete kobercové nášlapy jednobarevné, žíhané, s jemným vzorkem, decentní, elegantní nebo třeba zajímavé s mírně vyšším vlasem, určitě si vyberete. 

K některým modelům lze koupit i běhouny ve stejném dekoru, což umožní sjednotit schodiště s chodbou, která k nim náleží a celkový dojem ještě zvýšit.

S kobercovými nášlapy od vopi.cz budete jistě spokojeni. Nakupte zde a při objednávce nad 1 900 Kč získáte dopravu ZDARMA. Ke každé objednávce prodejce dodává i kupon se slevou 5% na další nákup.