Vnitřní rolety v mnoha barevných provedeních

zdroj: dopos.cz
zdroj: dopos.cz

Milujete barvy a chcete oživit váš stávající byt nenáročným a rychlým způsobem? Vnitřní rolety pomohou vyřešit problémy se zatemněním a také ochrání vaše soukromí. Jaké typy jsou na trhu k dispozici?

Pořiďte si rolety. Velice IN řešení, jak zkrášlit a zviditelnit byt snadno, rychle a finančně nenáročným způsobem. Instalace pestrobarevných rolet je velice snadná, levná a pozvedne váš byt fantastickým způsobem. Ovládání je velice jednoduché. Můžete k němu vyžít motor a nebo je posunovat tahem za spodní profil rolety.

Ochrana před přehříváním interiéru

S použitím rolet navíc ochráníte svůj byt před slunečními paprsky v parných letních dnech a v zimě vám nabízí termoregulační schopnost. Sluneční paprsky, které se opírají do oken s nainstalovanými roletami, nabízí hru barev pro každého návštěvníka bytu. Rolety do oken jsou k zakoupení v několika stech odstínů barev. Zvolit si můžete i různé materiály.

Můžete si vybrat ze čtyř základních typů látkových rolet, a to zejména dle jejich účelu použití:

  • Látkové rolety průhledné je možné využít v kuchyni nebo na chodbě, která nevyžaduje vysoký stupeň zastínění. Pestrá paleta barev, snadná údržba rolet a omyvatelnost tkaniny, vytváří z rolet skvělého společníka do prostorů, kde se všeobecně drží spoustu nečistot z vaření a pečení a prachu.
  • Látkové rolety polopropustné jsou vhodným doplňkem do obývacího pokoje, který nevyžaduje úplnou tmu, ba naopak. Roletu napínají postranní vodící lišty, jež se mohou v okně zastavit na jakkoli požadovaném stupni stínění a v libovolné poloze.
  • Látkové rolety zatemňovací se hodí do pokojů pro hosty nebo do pracovny. V místnosti vytvoří příjemný stupeň šera, který v příliš slunných dnech zklidní oči a zchladí místnost.
  • Látkové rolety zcela zatemňující jsou vhodné pro oživení Vaší ložnice nebo dětského pokoje. Nepropustí ani minimální paprsky světla a jsou vhodné pro zcela nerušený spánek, který jinak znemožňuje denní světlo. Tenký design bočních lišt a pevné hliníkové vodící lišty zajistí absolutní tmu.

Díky široké nabídce možností si mohou vybrat opravdu všichni zákazníci, a to přesně dle svého vkusu a dle požadavků na zařízený interiér. Hodí se do každého okna a nevyžadují složitou instalaci či údržbu.

Speciální rolety do střešních oken, zdroj: shutterstock.com
Speciální rolety do střešních oken, zdroj: shutterstock.com

Jsou skutečně velice pěkným a vkusným designovým doplňkem, který oživí váš byt. Hodí se do každé místnosti: do dětského pokoje nebo do ložnice, do obývacího pokoje i do kuchyně. V nabídce jsou rolety nehořlavé, pro alergiky, římské rolety nebo rolety do střešních oken.

Jeden komentář
  1. Velice pěkný článek a souhlasím, že dnešní rolety nabízejí celou řadu barev a materiálů. Rád bych doplnil, že je před výběrem rolet, nutné dobře změřit okno.

Komentáře jsou uzavřeny.