Vybavte koupelnu levně a chytře

Staví se vám vlasy hrůzou, kolik bude stát plánovaná rekonstrukce bytu či místností v domě? Ušetřete! Je to prosté, stačí si vybrat správný e-shop, kde levně nakoupíte kvalitní vybavení a ještě vám zůstanou peníze na další opravy! Začněte s koupelnou, protože tato místnost je prostorově nenáročná a za malý peníz se stane ozdobou vašeho bydlení.

Jaké sprchové dveře zvolíte?

Sprchový kout má nesporné výhody. Je ekologičtější variantou hygieny, šetří vaši peněženku a speciální masážní boxy dokáží plně vynahradit vany, neboť díky tryskám uleví bolavým zádům. Před nákupem se musíte rozhodnout, zda vás zajímají sprchové kouty + rozměry anebo sprchové boxy bez potřeby vrtání do dlažby a stěn. Sprchový kout vyžaduje instalaci vhodných dveří, které se mohou zavírat hned několika způsoby. Velmi oblíbené jsou posuvné dveře, jež se neotevírají do prostoru a tím šetří místo zejména v malých koupelnách. Pokud vám to dostatek místa dovolí, prohlédněte si i nabídku zalamovacích či klasicky otevíracích dveří. Ty můžete vylepšit pískováním anebo místo čirého skla zvolit matné provedení zaručující soukromí.

Při rekonstrukci se zajímejte o sprchové dveře správných rozměrů, aby byla zajištěna maximální těsnost a nulová propustnost vody. Budete-li shánět dveře do niky, informujte se o možnostech instalace a údržbě. Pakliže se rozhodnete zůstat věrni vanám, pořiďte si moderní vanové zástěny, s nimiž bude i ve vaně sprchování velmi pohodlné.

Vybavení s důrazem na detail

Sprchové dveře a ostatní vybavení dnes již pořídíte za velmi výhodných podmínek online, aniž byste museli přemýšlet nad složitou dopravou objemnější sanity. Kromě vany či sprchového boxu oceníte i moderní design umyvadel, které sladíte s bateriemi. Vodovodní baterie pořídíte v lesklém, matném i barevném provedení. Stále oblíbenější je kombinace materiálů a důraz na jedinečný styl.