Vyřešte problém s nedostatkem místa jednou provždy

Stěhujete se a vybavujete svůj domov? Ať už máte velký nebo malý byt či dům, s nedostatkem úložných prostor se potýká téměř každá domácnost. Vyřešte problém s nedostatkem místa jednou provždy. 

Vestavěná skříň na míru do každého zákoutí

Vestavěná skříň na míru se přizpůsobí každému zákoutí vaší domácnosti, čímž napomáhá maximálnímu využití prostoru. Netradičně tvarovaný výklenek, prostor pod schody nebo šikmou střechou vám nemusí ubírat úložný prostor. Využijte jej ve svůj prospěch.

Vestavěná skříň je vhodná do každé místnosti. Ať už ji umístíte do ložnice, obývacího pokoje, předsíně, dětského pokoje, tam všude vytvoří tolik potřebné úložné prostory.

Neotřelý a originální kousek oživí domácnost

Také vám připadají všechny komerčně vyráběné skříně stejné nebo velmi podobné? Pořiďte si neotřelý a originální kousek nábytku, který oživí domácnost.

Dáte přednost přírodnímu dekoru, jednobarevnému provedení nebo byste raději něco více elegantního? Třeba něco jako je skleněná výplň s potiskem.¨

Vestavěná skříň

Přizpůsobte interiér skříně svým potřebám

Rozlučte se s uniformním uspořádáním skříní a přizpůsobte její interiér svým potřebám. Nechejte si vestavěnku na míru vybavit prvky, které sami využijete. Vybírat můžete z řady doplňků – výsuvné police nebo zásuvky, šatní tyč, drátěné koše, výsuvný botník, věšák na kravaty, osvětlení… Plánujete-li do skříně ukládat také domácí pomocníky, může se vám hodit držák na vysavač či žehličku.

Už se vám v představách rýsuje konkrétní design skříně? Využijte online návrhář a dejte vestavěné skříni na míru konkrétní podobu. Odpovídá vašim představám? Pak se nebojte odeslat výrobci nezávaznou poptávku. Pokud jste se při výběru skříně ocitli tzv. „v koncích“, nebojte se oslovit odborníky z oboru, kteří udělají vše pro to, aby vám pomohli.