Vysokotlaké čističe Kärcher usnadňují úklid okolo domu

shuttestock.com

Důkladná péče o domácnost vyžaduje dostatek času i úsilí, aby byly výsledky co nejlepší. Pokud si však pořídíte kvalitní pomocníky, půjde to nejen rychleji, ale také jednodušeji. Typickým představitelem moderních zařízení, které oceníte v exteriéru a někdy i interiéru, jsou vysokotlaké čističe Kärcher.

Za kvalitou výrobků této značky stojí dlouhá tradice a z ní plynoucí hluboké zkušenosti. I proto je Kärcher na trhu vysokotlakých čističů stále jedničkou. Díky široké nabídce si v sortimentu vybere každý – od amatérů až po profesionály.

Málokdo ví, že právě Alfred Kärcher vynalezl vysokotlaké čističe v roce 1950. Nyní tato německá rodinná firma prodává své výrobky do celého světa.

Výkonný čistič s nástavcem pro úklid terasy K 5.610 T250, zdroj: karcher.cz

S čím vám vysokotlaký čistič pomůže v domácnosti?

O tom, co bude vybraný typ zařízení schopen zvládnout, rozhoduje jeho výkon i konstrukce. Společnost Kärcher se snaží vyhovět v tomto ohledu všem, a tak své vysokotlaké čističe pro Domácnost a zahradu nabízí ve 4 třídách. Přečtěte si dále, k čemu je která určena:

  • Základní: běžné občasné úklidové práce v domácnosti – čištění zahradního nábytku, podlah, sportovních potřeb, aut či motorek
  • Střední: pro střední až silně znečištěně předměty, poradí si rychle i se zaschlou a zatvrdlou špínou u horských kol, aut, motorek, zahradního nábytku, na balkonech a terasách
  • Premium: pro čištění velkých a silně znečištěných ploch, každodenní intenzivní využití, profesionální stroje
  • Se spalovacím motorem: zařízení, které nepotřebuje elektřinu, pracuje na benzinový motor, zaručující vysoký profesionální výkon
Více o jednotlivých typech naleznete na oficiálních stránkách v sekci vysokotlaké čističe.
Základní model K 2.120, zdroj: kaercher.cz

Používání je snadné, zvládne to každý

Jak už bylo nastíněno výše, většina typů vysokotlakých čističů funguje na elektřinu. Pro použití je proto potřeba jen zapojit zařízení do elektrické sítě a na přívod vody. Na výběr máte několik trysek, které slouží k čištění různých povrchů. Dokoupit lze i řada příslušenství pro snadnější umývání auta, terasy nebo různé všestranně využitelné čistící houby. Avšak doporučujeme vždy řádně prostudovat návod a dle toho volit použitý nástavec. Tlak vody může některé věci i nenávratně poškodit!

Nejlevnější vysokotlaký čistič Kärcher koupíte již od 1890Kč (model Kärcher K 2.120)

Některé přístroje mají navíc možnost přidat přímo čisticí prostředek. Často je ale vysoký tlak a proud vody naprosto dostačujícím řešením pro odstranění běžné špíny. Používání vysokotlakých čističů je tak ekologické a šetrné k vaší peněžence. Pro lepší mobilitu mají některé větší typy kolečka, aby je bylo možné přesouvat bez námahy.

Kärcher vyrábí i VT čističe pro profesionální použití

Vysokotlaké čističe vynalezl Alfred Kärcher právě pro průmyslové použití, až mnohem později byla uvedena řada pro domácí použití. Tyto profesionální typy se používají například při rekonstrukci fasády Národního divadla v Praze.

Zdroj: http://www.kaercher.cz

2 komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.