Zahradní domky pro děti i dospělé

Ať už vlastníte rodinný dům se zahradou či jezdíte na víkendy na chalupu do lesů, vždy se najde prostor pro vylepšení stávajícího zázemí. A to nejen ve vnitřních prostorách domu a chaty, ale také venku, kde hlavně v teplých měsících trávíte nejvíce času vy i malé děti. Právě jim je určena atraktivní nabídka domečků, s nimiž se přenesou do dob rytířů a zámků, pohádkových chaloupek či indiánských tepee. Dětské domečky jsou navrženy tak, aby poskytly dětem zázemí během celého roku, a mnohé modelové řady v sobě kombinují i herní prvky s různými možnostmi využití. O domku na zahradu by rozhodně měli uvažovat také nadšení kutilové nebo milovníci odpočinku.

Domky na nářadí jsou praktické i cenově dostupné!

Co dělat, když nemáte velké skladovací prostory, popřípadě garáž? Kam uschovat vybavení na zahradu, sekačku a další potřebnosti nutné pro práci okolo domu? Je to snadné! Nabízí se kvalitní domky Herold, s nimiž získáte velmi moderní altán, pergolu, přístřešek pro auto nebo zázemí pro zahradní náčiní. Domky jsou navrženy podle potřeb zákazníků a mají řadu benefitů. Kvalitní výroba podléhá kontrole, což se odráží nejen ve vysoké kvalitě zpracování, ale rovněž použití výborného dřeva. Zkrátka tak nepřijdou děti, zvířata ani zákazníci hledající luxus pro chvíle strávené ve dvou.

Luxusní domky vám dopřejí chvíle odpočinku díky proskleným stěnám i dostatek prostoru pro oslavu s nejbližšími. Jak by se vám líbilo jen tak posedět na verandě, odpočívat ve vířivce nebo mít mezi stromy ukrytý domek nápadně připomínající moderní chatičku?

Kompletní sortiment domků

Zahradní domky zahrnují stejně tak nabídku prodejních stánků, koupacích sudů a zahradního nábytku z odolného dřeva. Sestavení veškerého sortimentu zvládne každý nadšený kutil sám. Nezapomínejte, že dřevo vyžaduje pravidelnou údržbu, díky níž si uchovává svůj původní vzhled a je ošetřeno proti napadení cizopasníky. Díky kvalitní péči dřevo odolává změnám povětrnostních podmínek a prodlužuje životnost celého stavení.