Zajímáte se o luxusní bydlení v Praze? Podívejte se na projekt Vily Chuchle!

Máte zájem o stylové a nadstandardní bydlení v Praze? Je pro vás důležitá lokalita, kvalita a vzhled stavby, moderní řešení vnitřních dispozic a vybavení? Jak vlastně vypadají moderní developerské projekty, které se v Praze staví? V hlavním městě tvoří většinu developerských projektů zejména bytové domy. Dají se ale najít i krásné vily. Například v projektu Vily Chuchle. Jak takové vily vypadají? 

Vily na skutečně lukrativním místě

Vila v Praze musí být na dobrém místě. Uprostřed bytové zástavby by se tak nevyjímala. I lokalita musí být dostatečně reprezentativní. A to se developerům podařilo. Celý projekt tvoří tři desítky moderních vil, tedy celá zástavba. Ta se nachází podél ulice Na Hvězdárně v části Prahy 5 Chuchle. Více informací o městské části Praha 5 najdete zde. Vily jsou zasazeny do severovýchodního svahu přímo nad chuchelské dostihové závodiště.

Přesně podle trendů moderní architektury

Za vznikem tohoto developerského projektu stojí uznávaný ateliér A69 – architekti pod vedením Ing. arch. Borise Redčenkova. Tento ateliér je držitelem několika mezinárodních uznávaných ocenění. U každé vily je důležitý její vzhled. Zároveň musí být dokonale naplánované i vnitřní dispozice prostoru. Právě propojení elegance a užitných hodnot interiéru jsou pro luxusní vily nejdůležitější a Vily Chuchle jsou důkazem, že to skutečně jde.

luxusní vily na prodej

Každému podle vkusu a potřeby

Na svahu nad chuchelským závodištěm se nachází tři desítky vil, ale nejsou stejné. Každý z nás má o dokonalém bydlení vlastní představy a potřebuje něco jiného. Proto se luxusní vily na prodej liší velikostí, vzhledem, vnitřními dispozicemi i výbavou. Každý si přijde na své. Na výběr jsou dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Ke každé vile je i vlastní terasa, prostorná zahrada a garážová stání.