Co se děje s odpadem?

Spláchnutí, odtok vody v umyvadle či dřezu anebo jednoduché zmáčknutí tlačítka pro odpuštění vody z vany… co ale následuje? To už nikdo nezkoumá. Nikomu nevrtá hlavou, kde končí veškerý odpad, nánosy tuku z pekáčů a hrnců či zbytky jídla odplavené spolu s vodou. Všechny zbytky končí v našich kanalizacích, potrubích a kanálech. Jenže co dělat, když se objeví neprůchodnost kanalizace anebo se vám voda vrací zpátky a téměř neodtéká?

Profesionálové s bohatou praxí

Čištění kanalizace Praha a blízké okolí včetně Říčan, pro něž je vytvořena speciální a velmi atraktivní sazba za výjezd a práce, probíhá výkonnou technikou, díky níž je kanalizace opět čistá, průchodná a plně funkční. Každoročně je odbornou společností s letitou praxí na českém trhu vyřešeno více než pět tisíc problémů s kanalizacemi. Za stabilním lídrem na trhu stojí 25 let zkušeností a 15 700 zákazníků z řad velkých společností, měst i obyčejných domácností. 12 speciálních vozů je vybaveno nejmodernější technikou pro čištění kanalizace, potrubí a odpady. V neposlední řadě jsou pro vás připraveny služby v oblasti zkoušek těsnosti, frézování tvrdých a usazených překážek v kanalizacích či sání odpadních vod a kalů. Na povrchu pak profesionálové zajišťují bezvýkopové a další stavební opravy či prodej kanalizačních prvků podle využití. Součástí nabídky firmy se specializací na čištění odpadů Praha je poradenství, rychle a dobře odvedená práce a samozřejmě také velmi atraktivní cena.

Nevíte, co dělat, když…

…máte ucpaný odpad? Pak okamžitě volejte na havarijní linku a nechte si vyčistit odpad. Domovní odpady se čistí motorovými pery, popřípadě tlakovou vodou. Speciální vozy jsou vybaveny oběma možnostmi pro čištění, přičemž technika je až 4× účinnější a výkonnější oproti jiným čisticím vozům. Recyklační vozy jsou navíc vybaveny cisternami, takže ušetříte nejen za dopravu, ale též za vodu. Tím ale výčet pozitiv pro kvalitní, rychlé a precizní čištění odpadů v Praze nekončí.