Malešický háj nabízí nadstandardní bydlení, zbývá už jen několik volných jednotek!

Bydlení pro náročné splňující požadavky na kvalitu i lokalitu? Metrostav Development představuje rezidenční projekt Malešický háj, který cílí na movitou klientelu toužící po bydlení v luxusu v příjemné lokalitě se zelení v zádech, ale s výhodami velkoměsta. V pěti bytových domech je celkově 107 bytových jednotek od garsoniér po rozlehlé penthousy, v současné chvíli však zbývá k prodeji už jen několik bytů….

Pokračovat ve čtení

Podlahová krytina za nejlepší cenu

Ať už stavíte, chystáte se rekonstruovat byt či zvažujete renovaci staré chaty, neobejdete se bez kvalitních materiálů, s nimiž docílíte dokonalého efektu, hřejivého domova i odolné podlahy bez nutnosti oprav. Z podlahových krytin si smíte vybrat hned několik. Velké oblibě se těší klasika v podobě koberce a stejně tak linoleum, jež postupně nahrazuje moderní vinyl…

Pokračovat ve čtení

Vinylové podlahy z Plzně

Je těžké se rozhodnout, jakou podlahu dát do svého rekonstruovaného bytu? Ano, jejich výběr je v současné době poměrně široký a každý typ podlahy nabízí něco jiného. Například vinylové podlahy díky svým užitným vlastnostem získávají mezi zákazníky na stále větší oblibě. Co všechno vám nabídnou?

Pokračovat ve čtení