4 doporučení na výběr nejlepšího bytového textilu

Potřebujete nový bytový textil, ale nevíte, jak si správně poradit s výběrem jednotlivých kousků? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete doporučení na výběr povlečení, záclon, závěsů a dalších prvků do domácnosti. Nakonec zjistíte, že pořízení nového bytového textilu není složité, a ještě všechno nakoupíte za příznivé ceny.

Pokračovat ve čtení

Podlahová krytina za nejlepší cenu

Ať už stavíte, chystáte se rekonstruovat byt či zvažujete renovaci staré chaty, neobejdete se bez kvalitních materiálů, s nimiž docílíte dokonalého efektu, hřejivého domova i odolné podlahy bez nutnosti oprav. Z podlahových krytin si smíte vybrat hned několik. Velké oblibě se těší klasika v podobě koberce a stejně tak linoleum, jež postupně nahrazuje moderní vinyl…

Pokračovat ve čtení

Vinylové podlahy z Plzně

Je těžké se rozhodnout, jakou podlahu dát do svého rekonstruovaného bytu? Ano, jejich výběr je v současné době poměrně široký a každý typ podlahy nabízí něco jiného. Například vinylové podlahy díky svým užitným vlastnostem získávají mezi zákazníky na stále větší oblibě. Co všechno vám nabídnou?

Pokračovat ve čtení

Starožitné hodiny v moderní domácnosti

Čím dál více moderních domácností zakomponovává do svého interiéru starožitný nábytek. V takových prostorách dochází k setkání naprosto rozdílných stylů, které si nepřekážejí, ale vzájemně se doplňují. Interiér tak získává nádech historie. A ať chceme nebo ne, historie většinu lidí přitahuje a fascinuje.

Pokračovat ve čtení