Designérem vlastního bytu

Pokud se nám každý den zdá úplně stejný a rádi bychom rozzářili aspoň tmavá zákoutí domova, nepotřebujeme hned nakupovat nové kusy nábytku či vymalovat byt všemi barvami. Trendová samolepka dodá každé zdi úplně nový rozměr. Prozáří obývací pokoj, stane se nedílnou součástí kuchyně či potěší dětskou dušičku v jejím pokojíčku. Samolepící dekorace na zeď je dnes dostupná pro každého a vybrat si můžeme ze všech tvarů, motivů, barev i velikostí.

samolepky na zeďJednoduchou aplikaci zvládne každý

Holá stěna je čistým malířským plátnem. Díky velkému množství druhů nálepek na zeď se představivosti meze nekladou. Vhodné je samolepky ladit prioritně do odstínů barev jednotlivých zdí tak, aby vůči ní byly kontrastní. Cenným pozitivem těchto dekorací je jejich velmi snadná aplikace. Nalepit je dokáže každý, a to pouze za pomoci trochy trpělivosti. Postačí si jenom připravit podkladovou zeď tak, aby na ní nebyly zbytky nečistot či barvy, případné nerovnosti jemně vyhladit smirkovým papírem a může se začít.

Pozor ovšem dávejte na případné poškození stěny! Z tohoto důvodu není vhodné vybírat samolepky pouze podle ceny. Raději si na stránkách prodejce ověřte, zda je sám vyrábí. Je to určitá záruka toho, že nálepka při manipulaci, a především pak při sundávání, nepoškodí zeď. Právě tyto atributy splňuje výrobce Dekolepky.cz, který se tisku nálepek věnuje již od roku 1998. Navíc samolepku na zeď vyrobí přesně na míru, dle požadavků nejen na velikost, ale také na barvu. V jeho případě se lze spolehnout na použití kvalitních materiálů, které jsou speciálně určené k polepu zdí.

Samolepka se hodí všude

Nejčastěji se samolepící dekorace umisťují nad rohové sedací soupravy do obývacích pokojů. Moderně doplňují interiér a návštěvy z nich nemohou spustit oči. Obvykle se jedná o textové motivy, rostliny, zvířata, geometrické tvary nebo oblíbené budovy světové architektury. Pokud však v obýváku pro tuto dekoraci nenalézáte vhodný prostor, jsou v nabídce i samolepky na zeď do kuchyně, které prostor neobvykle zútulní.

Mezi různými nápisy si také můžeme vybrat oblíbené samolepky na zeď káva nebo nejrůznější rostliny. Dětské pokoje pak doplní nepřeberné množství pohádkových postaviček, květin, zvířat či oblíbených hrdinů. Samolepící dekorace na zeď se jednoduše hodí do všech prostorů našeho domova, stačí si jen vybrat tu pravou!