Jak vybrat nové vchodové dveře? Vsaďte na bezpečnost!

Není to vybavení, které se kupuje každý den, proto by investice do něj měla být samozřejmostí. Chcete se cítit bezpečně a mít dobrý pocit ze zajištění majetku i v případě, že jste na delší služební cestě nebo s celou rodinou na dovolené? Pak neváhejte a poraďte se s odborníky, jak jednoduše a přitom cenově dostupně zabezpečit vstup do svého domu či bytu.

Vchodové dveře mohou být totiž lákadlem pro zloděje, zvláště pak, když působí dostupným a laciným dojmem. Kdo ocení kvalitu a dlouhou záruku včetně řešení do posledního detailu, zajisté ocení profesionální přístup a poradenství zaběhnuté české značky s třicetiletou tradicí, která má na svém kontě široké portfolio spokojených klientů. Přidejte se k nim a zvyšte hodnotu své nemovitosti!

Neopomíjejte zajištění bytu

Možná si říkáte, že bezpečnostní dveře do bytu nejsou důležité, protože by přece sousedi slyšeli nezvyklý hluk. Jenže opak je pravdou, drzí zloději se nebojí vloupat do bytových jednotek, i když se zrovna opalujete u moře a vaši sousedi vaří oběd. Vloupání do bytu můžete předcházet certifikovanými a vysoce bezpečnostními dveřmi, jež splňují všechna kritéria a mají důležitou protipožární ochranu i dostatečný počet jisticích bodů. Přitom vůbec nemusíte slevovat z požadavku na design či se omezovat na nevzhledné varianty kvůli staré zástavbě a památkářským limitacím. Na každé dveře i starší zárubně vám odborníci najdou ideální a cenově dostupné řešení. Stejně tak nezapomínejte na jištění sklepa, kde se často ukrývá majetek v podobě drahých kol či sezónního sportovního vybavení.

Ochrana domu – jasný základ

Zejména u novostaveb jsou bezpečnostní dveře do domu jasnou prioritou. Je to dáno tím, že se bojíme o nové vybavení a neradi bychom zlodějům ulehčovali přístup k majetku. Kromě vysoce kvalitních dveří se můžete chránit též alarmových a kamerovým systémem. Pokud právě vybíráte vhodné dveře, neváhejte investovat do takových, jež vám nabídnou perfektní tepelně izolační vlastnosti, protipožární ochranu i certifikaci a záruku až 20 let.