Chcete 100% ochránit svou rodinu? Nezapomeňte na hromosvod

Pouze v naší malé zemi jsou blesky zodpovědné za totální devastaci několika desítek budov ročně. Nikdy zkrátka nevíte, jestli si osudová rána nevybere zrovna vás. Dosáhnout poctivé ochrany přitom není nic složitého. Jak na to a pro koho je hromosvod povinností?

Zákonná povinnost

Možná to netušíte, ale spousta druhů budov musí mít dle platných zákonů nainstalovaný hromosvod. Typicky se jedná o budovy s vysokou koncentrací osob (zvířat) – školy, úřady, banky, hospodářská stavení a podobně. Daná legislativa myslí dokonce i na samotné rodinné domy, což platí hlavně pro stavení stojící osamoceně na kopci.

Ačkoliv jste se pravděpodobně vyhnuli zmiňované povinnosti, i přesto byste měli myslet na svou ochranu. Montáž hromosvodu pro vás nemusí být žádnou komplikací, ba ani předraženou srandou. Samozřejmě je nutné spolehnout se na ověřené profesionály, již navrhnou a sestaví systém na míru. Jedině ten bude spolehlivě fungovat a neohrozí vás ještě více, než kdybyste žádný neměli.

Od konzultace až po bezpečí

V tomto ohledu si mnoho chvály zasluhuje například známá firma HromoElektro, jež už přes 8 let poskytuje konzultace, kompletní návrhy, montáž, a dokonce i dlouhodobý servis, zákonné prohlídky a případné opravy.

V mnoha případech řeší majitelé domů nový hromosvod v průběhu rekonstrukce. Přesně proto provádí zmínění odborníci i výkopové a zemní práce. Na základě požadavků upraví váš terén, odvezou přebytečnou zeminu nebo přivezou materiály. Stejně tak provedou libovolné výškové práce.

Nejlepší bude, když se přesvědčíte na vlastní oči. Podívejte se na internetové stránky společnosti HromoElektro, kde si ihned přečtete jednotlivé možnosti a najdete potřebné kontaktní údaje. Budete překvapení, za jak příznivé ceny lze pořídit zbrusu nový hromosvod.