Dejte sbohem vandalismu

Bojíte se, že se váš majetek stane objektem vandalismu? Nebo si jen chcete posvítit na případné nenechavé zloděje? Chcete ohlídat svoji chatu nebo pozemek? V tom případě rozhodně stojí za zvážení pořízení fotopasti.

Fotopast nebo kamera?

Možná se nyní ptáte, proč dát přednost fotopasti na ochranu majetku před propracovanějším kamerovým systémem. Odpověď je poměrně jednoduchá. V prvé řadě symbolizuje fotopast opravdu malé zařízení, které mimochodem v současné době stále více využívá řada měst i obcí. Výhodné jsou i její pořizovací náklady. Fotopast totiž seženete i pod 3 000 korun.

Do karet dále hraje i fakt, že pro zapojení fotopasti nemusíte disponovat žádnými speciálními zkušenostmi. S instalací si totiž poradí i začátečníci.

Nejmenší fotopast na trhu

Fotopasti na ochranu majetku by rozhodně neměly být na první pohled viditelné a případným zlodějem odhalitelné. Proto lze jen doporučit tu, která se pyšní nejmenšími rozměry na trhu. Vejde se vám pohodlně do dlaně, a to navíc se zachováním nejmodernějších technologií.

Tato fotopast je navíc poháněna jen obyčejnými tužkovými bateriemi. V závislosti na jejím vytížení vám přitom s touto energií bude pracovat slušnou dobu, minimálně jeden měsíc.

Nebo vsaďte na Wi-Fi

Věděli jste, že i fotopast se může připojit na Wi-Fi? Její největší předností je fakt, že jednotlivé snímky můžete stahovat na dálku z pohodlí domova. Navíc se nemusíte obávat ani prozrazení při jednotlivých kontrolách a toto zařízení skvěle poslouží i na těch opravdu nepřístupných místech.

Více informací o jednotlivých typech najdete na e-shopu fotopastí.