Co si přejete od vysněného bydlení?

Každý z nás máme nějaké sny. Přejete si změnit svou adresu a rádi byste přesídlili do lepšího? Jaké jsou požadavky, které na své bydlení máte? Utřiďte si své priority a začněte aktivně hledat své nové bydlení. 

Když se sny plní

Hovořit o změně je zcela něco jiného. Nyní je možnost si konečně svůj sen začít plnit. Stěhování v Praze je snadné a bytů je stále více. Dnes je ideální doba najít si bydlení, které jsme si pro sebe přáli. Stěhování, které nás bude čekat, tak bude na mnoho dekád poslední. Konečně zakotvíme tam, kde se nám bude líbit. Jaké ale máme vlastně požadavky? 

Jak to bude s prací

Jako první si musíme uvědomit, jak to bude do budoucna s naší prací. I když jsme momentálně v práci spokojení, je potřeba se přesunout do místa, kde se nám bude také dobře bydlet. Nová práce pak bude příjemná změna. Nebo se stále můžeme uchýlit k možnosti dojíždět do své stávající práce. Jak to vidíte vy? 

Sociální kontakty

Ještě před tím, než se přestěhujete, si určete jasné termíny setkávání s lidmi z vaší sociální skupiny. Je jasné, že se již nebudete vídat tak často. Změna je prostě život. Utvořte si proto novou tradici a každý rok se sejděte na vodě, na horách, nebo třeba na kuželkách. Je jen na vás, jaké akce si pro sebe nachystáte. Neztraťte se v davu, stále si udržujte své kontakty. 

Konkrétní požadavky na bydlení

Už víte, jak bude váš byt vypadat? Přejete si pro sebe větší byt, než je ten stávající? Nebo vám bude stačit současná výměra? Projeďte jednotlivé lokality a ujistěte se, kde si budete přát hledat. Někdy i zprvu nezajímavá lokalita nabízí mnohé výhody. 

Jak bude vypadat vaše vysněné bydlení? Bude se jednat o okraj města, nebo si přejete být v centru dění? Ujasněte si všechny své priority a sepište si je. Poté se podívejte na nabídku a začněte svůj sen proměňovat ve skutečnost.