Dostatek úložného prostoru je základem komfortního bydlení

Nové trendy a technologické postupy nám umožňují žít vysoce pohodlný život. Jenže často v malých bytech bojujeme s nedostatkem místa a nevhodně zvoleným úložným prostorem. Ten vám zajistí třeba chytře řešené skříně či postel s šuplíkem nebo rafinovaně schovaným místem pro lůžkoviny. Čarovat můžete v každém pokoji a najít vhodný kompromis, díky němuž ušetříte aspoň pár centimetrů a zároveň nijak neomezíte funkčnost nábytku.

postele

Skříně se zrcadly nebo levné provedení?

Online nákupy doslova svádí k rychlému, cenově výhodnému a pohodlnému nakupování. Stačí si vybrat správné šatní skříně a těšit se z jejich benefitů. V nabídce seženete luxusní šatní skříně s posuvnými dveřmi a zajímavě řešenou čelní stranou dveří. Ta může být poskládána třeba ze zrcadel, popřípadě extravagantních vzorů a dekorů prolínajících se ve změti barev a tvarů. Pokud ale hledáte pouze kompromisní řešení, vsaďte na levné modelové řady. Budete překvapeni jejich dlouhou výdrží, novým úložným místem i praktickými vychytávkami v podobě šuplíků a výsuvných tyčí na šaty a ramínka. Jestliže máte dojem, že pouze nová skříň nestačí, zvolte si do ložnice kompletně nový nábytek ve výhodných sadách. Jejich hlavní předností je jednotný styl provedení a nadčasový design. K dostání jsou minimalistické sestavy v lesklém provedení, ale též nestárnoucí klasika v dřevěném provedení.

Postel jako základ pokoje

Rozhodnete-li se pro celkovou obměnu nábytku v ložnici či dětském pokoji, eventuálně prostoru vyhrazeném pro hosty, nezapomínejte, že právě postele jsou stěžejním prvkem celé místnosti. Z pohodlí domova si smíte vybrat novou čalouněnou postel v luxusním provedení, manželské postele pro dostatek místa obou i patrové postele šetřící místo v dětském pokoji. Součástí nabídky jsou přirozeně též dětské postele s tradičními pohádkovými motivy a rozkládací jednolůžkové postele s přistýlkou či úložným prostorem vhodné do studentských pokojů a menších místností.