Malešický háj nabízí nadstandardní bydlení, zbývá už jen několik volných jednotek!

Bydlení pro náročné splňující požadavky na kvalitu i lokalitu? Metrostav Development představuje rezidenční projekt Malešický háj, který cílí na movitou klientelu toužící po bydlení v luxusu v příjemné lokalitě se zelení v zádech, ale s výhodami velkoměsta. V pěti bytových domech je celkově 107 bytových jednotek od garsoniér po rozlehlé penthousy, v současné chvíli však zbývá k prodeji už jen několik bytů. Stavba již byla zahájena a samotné předávání novým vlastníkům je naplánováno na rok 2023.

Pohodlí a soukromí uprostřed metropole

Každodenní dojíždění do satelitu? Krásná místa se zelení se najdou i v metropoli, což dokládá prodej bytů v pražských Malešicích, o které je nebývalý zájem. Není divu, protože lokalita desátého pražského obvodu nabízí vše, po čem člověk může toužit. Je dostupná hromadnou veřejnou dopravou, nabízí možnost volnočasových aktivit v blízkém háji i nedalekém parku. K tomu je v oblasti veškerá sociální a občanská infrastruktura, problémem není škola, školka, zdravotnické zařízení ani obchodní možnosti.

Pro náročné klienty

Architekti ze studia Noxia se postarali o projekt bydlení v Malešicích, který nabízí víc než jen minimalistickou architekturu s použitím zdravotně nezávadných přírodních materiálů. Jednotky mají dokonalé funkční dispozice s maximálním přísunem denního světla a jsou vybaveny nejvyššími možnými standardy. Základem soukromí jsou izolační trojskla s předokenními žaluziemi. V obytných místnostech je podlaha z dýhy, kdy si lze vybrat z pěti různých dekorů. Obdobný výběr je i u velkoformátové dlažby a obkladů v koupelně, jejíž vzhled dotváří keramika značky Villeroy & Boch.

bydlení v Malešicích

S parkovacím místem v podzemí

Všechny bytové jednotky jsou ve stejných standardech, všechny disponují balkonem, terasou nebo předzahrádkou v přízemí. Samozřejmostí je sklepní kóje pro uložení sezónních věcí a sportovního vybavení. Ve dvou podzemních podlažích se nacházejí také garáže, parkovací stání lze zakoupit k bytu.