Nová sedací souprava – vybírejte z 356 barev a vzorků

Pokud se chystáte oživit interiér vašeho obývacího pokoje a pořídit si při té příležitosti novou sedačku, jistě vás budou zajímat aktuální nábytkové trendy i dostupné možnosti. Právě v případě sedacích souprav je nabídka tak široká, že máte v podstatě neomezené možnosti vybrat si podle své potřeby správnou kombinaci velikosti, tvaru a barvy.

pohovka-modena

Klasickou nebo rohovou?

To je asi otázka, kterou u sedacích souprav řešíme nejčastěji. Odpověď záleží na tom, kolik místa pro ni v bytě máte. Jestliže bydlíte v malometrážním panelákovém bytě, je lépe volit menší sestavu, nejlépe jen rozkládací pohovku doplněnou menšími křesly. Rohové sedací soupravy jsou robustní, hodí  se spíš do prostorných místností.

Před konečným rozhodnutím také zvažte, kolik osob na ní bude pravidelně sedět a jak často  bude sloužit k přespání návštěvy.

Sedací souprava jako solitér

V prostorných obývacích pokojích není nutné přisunovat sedačku přímo ke zdi. Zkuste umístění sedací soupravy dále od stěn, třeba až ke středu místnosti.

Vzhledem k tomu, že současným trendem je minimalizovat množství nábytku v obývacích pokojích, stane se tak sedací souprava nejvýraznějším designovým prvkem. Jejímu výběru tedy nutně musíme věnovat maximální péči.

Jedním z důležitých kritérií je barva. Velmi zajímavě bude vypadat interiér, kde má sedací souprava barvu výraznou a klidně i kontrastní k těm ostatním. Nebojte se svojí sedačkou skutečně upoutat.

Opravdu široká nabídka

Hodně obchodů s nábytkem slibuje široký výběr, nakonec si ale vybíráte jen z malého množství. Internetový obchod LUMAX nábytek je v tomto ohledu jiný. Jen pokud jde o barevné provedení, nabízí vám nekonečné množství variant, které si můžete podle svého přání na jejich stránkách nakombinovat.

V e-shopu samozřejmě najdete i jiný nábytek, ať už si chcete k sedačce pořídit nové skříňky do obýváku, koupit pohodlnou postel, nebo třeba jen vyměnit staré jídelní židle za něco modernějšího.