Proč vsadit na venkovní rolety a žaluzie Lomax

Když nám svítí do místnosti slunce, nemusí to být vždy jen příjemné. Existuje několik řešení, jak si za jasných dnů zajistit stín, či si ráno o trochu déle pospat. Můžete si pořídit závěsy, které jsou ovšem po čase plné prachu a roztočů. Okno se dá zastínit i interiérovými žaluziemi, pokud ale zvolíte předokenní rolety či žaluzie, získáte kromě stínu ještě další výhody.

Příjemné klima s venkovními žaluziemi

Zatímco venku sálá slunce, doma máte příjemný chládek. Jak je to možné? Zavřené venkovní žaluzie zadrží až 94 % tepelné energie, okenní skla se tedy neohřejí a nevydávají teplo do interiéru. Jsou skoro desetkrát účinnější než žaluzie vnitřní.

Automatický pohyb žaluzií odstíní sluneční záření, reguluje osvětlení v místnosti, navíc odradí případné zloděje.

předokenní rolety

Předokenní rolety – výborná tepelná i zvuková izolace

Víte, že venkovní rolety nepustí v létě teplo dovnitř a v zimě zase ven? Dokážou zabránit ztrátám tepla přes okenní tabulky, které se pohybují kolem 30 %. Navíc snižují hladinu hluku až o 16 dB, takže k vám nedolehne ruch z ulice. Kromě ochrany soukromí a majetku jsou to další nesporné výhody předokenních rolet.

Rolety můžete ovládat ručně, ale výhodnější je napojení na automatický centrální systém. Ten podle naprogramování bude spouštět a vytahovat v určitém čase rolety tak, že nikdo nezjistí, když právě nebudete doma.

Firma Lomax – jednička na českém trhu ve výrobě stínící techniky

Mají za sebou 24 let zkušeností s výrobou garážových vrat, hliníkových i plastových oken, vchodových dveří a venkovních rolet i žaluzií. Proto můžou vyrábět rychle, přesně na míru, a navíc mají pro své výrobky dostupné veškeré náhradní díly. Díky tomu garantují nejen kvalitní montáž, ale i rychlý a špičkový servis. Na své výrobky poskytují prodlouženou záruku 10 let, to o jejich kvalitě dost vypovídá.

Nečekejte s pořizováním venkovních rolet až na léto, vyberte si ty pravé pro vás už teď na www.lomax.cz.