S novou střechou zabráníte únikům tepla

Kvalitní střecha je základem každého bydlení. Pravděpodobně nikdo si nepřeje, aby střechou do domu teklo nebo odcházelo teplo. Zvláště v zimě ne. S novou střechou vám nic takového nehrozí. Nejen prvotřídní střešní krytiny, ale také okapy a svody vám přináší českobudějovická společnost SH&RP Metal, s.r.o.

Střešní krytiny České Budějovice

Pokud už má vaše střecha nejlepší léta za sebou, je načase popřemýšlet o její výměně. Tou největší výhodou nové střechy jsou výborné tepelně izolační vlastnosti. To se projeví celoročně. Zatímco v zimě můžete výrazně ušetřit na vytápění domu, v létě se zase vyhnete nepříjemnému horku zvenčí. Nová střecha je tak velmi dobrou investicí. Pokud je navíc krytina opravdu kvalitní, může se pyšnit dlouhou životností. Nejen s výběrem, ale i s veškerými pokrývačskými pracemi vám pomohou právě odborníci z SH&RP Metal, s.r.o. Nabídka materiálů je poměrně rozsáhlá, ne vždy se však jedná o opravdovou kvalitu. Nechte si poradit od společnosti s dlouholetou praxí i celou řadou zkušeností. Stačí navštívit vzorkovou prodejnu v Českých Budějovicích, kde vám vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými materiály i typy zpracování. Společně už určitě vyberete to nejlepší řešení právě pro váš dům.

Okapy a svody České Budějovice

K nové střeše patří i nový okapový systém pro odvod odpadních bod. I s ním vám pomůže společnost SH&RP Metal, s.r.o., v jejíž nabídce naleznete prvotřídní systémy Zambelli vhodné pro různé druhy střech i fasád. Jejich okapové systémy se pyšní nejen výborným a funkčním zpracováním, ale také elegantním vzhledem. Samozřejmostí je vysoká odolnost, díky níž vám systémy Zambelli budou dobře sloužit velmi dlouhou dobu. Snadno odolají sněhu, námraze i jiným atmosférickým vlivům. Nechybí ochrana vůči korozi ani snadná montáž, kterou je možné zvládnout i s jednoduchými nástroji. S tím si však nemusíte lámat hlavu, protože i montáž okapového systému zajistí odborníci z této společnosti. Pokud tedy aktuálně hledáte “okapy České Budějovice”, budete tady na správné adrese.