Spouštíme obchod se samolepkami na zeď – Lepime.cz

Nový internetový obchod byl právě spuštěn na adrese www.lepime.cz. Prodává designové samolepky na zeď vyrobené na míru. Ty se staly jednoznačně hitem roku 2010 a očekává se značný růst během blížících se Vánoc. Oproti zavedené konkurenci tento obchod nabízí především variabilitu. Zákazník si může vybrat z několika nabízených rozměrů a barev u každého motivu.

V současné době je v nabídce přes 50 motivů a neustále přibývají další. Motivy jsou doplněny fotomontáží samolepky na zdi pro lepší představu. Majitel Petr Parimucha, na internetu dobře známa osoba, dodává: „Dosud na českém internetu neexistoval prodejce s ambicemi stát se jednoznačnou jedničkou v prodeji samolepek, většina konkurence je odnoží reklamních studií, my do toho jdeme naplno – je to náš hlavní business.“ Spuštění obchodu Lepime.cz předcházelo půl roku intenzivních příprav, během nichž bylo vytištěno mnoho zkušebních samolepek a provedena důkladná analýza konkurence abychom mohli poskytnout nejlepší služby. Především jsme se zaměřili na zkrácení dodací lhůty a snížení ceny, aby si samolepky na zeď mohl dovolit opravdu každý. Mezi další výhody pro zákazníky patří kvalitní náhledy na stěnách a vtipně zpracované popisky od české spisovatelky.

Cílovou skupinou jsou především ženy v produktivním věku. Nicméně motivy samolepek na zeď jsou dostatečně různorodé, aby si svou samolepku našly všechny věkové a zájmové skupiny. Mezi nejzajímavější samolepky na zeď určitě patří Michael Jackson v životní velikosti nebo mapa světa.

Obchod je výjimečný množstvím informací, které poskytuje a tím zákazníkovi značně usnadňuje výběr správné samolepky. V článku Vybíráme samolepky dle barvy stěn v interiéru se dočtete, jak vhodně zkombinovat barvu vašich stěn se samolepkou na zeď, aby k sobě dobře ladily.

V brzké době bude prostřednictvím Facebooku zveřejněna velká slevová akce.

27.10.2010