Vneste do svého domova kus pravé přírody

Ať už bydlíte v rodinném domku či bytě, určitě plánujete, jak a čím oživit stávající interiér, popřípadě venkovní prostory. Skvěle se k sobě hodí dřevo, sklo a v neposlední řadě stále populární kámen. Kámen je stálobarevný, uchovává si svůj tvar i strukturu a působí nadčasově v každé podobě. Skvěle vynikne jako obklad třeba schodiště, krbu, jako plot, doplňky na zahradu, popřípadě originální a robustní dlažba.

Originální plot vyhrazující váš prostor

Při stavbě plotu možná zvažujete všechny dostupné varianty, nicméně zvažte plotový systém z kvalitních obkladů tvořených dokonalou betonovou imitací kamene. Takový plot lze vkusně doplnit o plotové výplně v kovovém, dřevěném či plastovém provedení, popřípadě vybrat barvu obkladu tak, aby ladil se stávajícími kamennými prvky okolo domu. Ve vnitřních prostorách si můžete dovolit třeba i světlý kámen, který působí exklusivním dojmem a hodí se pro zvýraznění stěn, panelů, schodů či posezení v kuchyni. Všestranné využití kamene vám umožňuje pracovat s ním prakticky kdekoliv. Dokáže oživit stávající terasu, vylepší okna, nebo se hodí ke krbu a okolo domu. Obkladový kámen dokáže působit jako cihly, umí být věrnou kopií žádaných kamenů a v mnoha modelových řadách najdete i varianty podobné dřevu. Kámen má nespornou výhodu ve své struktuře, protože si uchovává skutečný vzhled, barvu i tvar a působí vždy maximálně originálně.

Dlažba, po které bude radost chodit

Pomocí plotového systému se stane vaše nemovitost nedobytnou. Kvalitní, odolný a stálý plot vytvoříte díky obkladům určeným na plotové díly a zídky. Nechte si zpracovat zdarma grafický návrh, popřípadě se inspirujte katalogem s dostupnými variantami. Velmi trendy jsou rovněž kameninové dlažby působící autentickým dojmem. Nabízí luxusní prvek do vaší zahrady, na terasu i okolo domu. Dlažba v pravidelných čtvercích vypadá originálně a nesourodě, což dělá z moderního doplňku vkusnou ozdobu.