Interiérové a posuvné dveře od firmy Grimax

Stavíte si dům či rekonstruujete byt? Tak potřebujete ty správné dveře, ať už vchodové nebo interiérové. Společnost Grimax, která je na trhu 17 let, nabízí svým zákazníkům velice rozsáhlý sortiment. Díky tomu každý, kdo hledá, najde ty pravé dveře a dodá svému domovu ten správný šmrnc. Společnost má více jak 50 poboček po celé České republice, může se pochlubit doručením do 14 dnů a dopravou zdarma při objednávce dveří a příslušenství za více jak 20 000 Kč.

Vchodové dveře

Společnost Grimax dodává kompletní vchodové dveře zajišťující bezpečnost i eleganci vašeho domu či bytu. Nabízené vchodové dveře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a patří mezi ty nejlepší, které náš trh nabízí. Jsou odolné proti destrukci a dalším možnostem poničení, jako například vylomení zámku nebo jinému násilnému vniknutí. Důležitým parametrem je i zvuková izolace omezující jak přicházející, tak odcházející hluk. Pak už stačí jen přidat kukátko nebo si nechat část dveří prosklít. Vždy je dobré vědět, kdo je za dveřmi.

Interiérové dveře

Vstupními dveřmi ale zařizování nekončí. Interiérové dveře lze sladit nejen s těmi vchodovými, ale především s podlahovou krytinou. Pozor si dejte nejen na barvu, ale i na dekor. I v interiéru se hodí vědět, zda je někdo za dveřmi. Obsazenou koupelnu nebo toaletu nemusejí oznamovat jen zamčené dveře, ale také světlo procházející skrze jejich prosklenou a mléčně zabarvenou část.

Posuvné dveře

Nemáte dostatek prostoru na klasické vnitřní dveře, či držíte krok s moderními trendy a zalíbila se vám varianta posuvných dveří? Firma Grimax nabízí i posuvné dveře, které skvěle zapadnou do každého interiéru a navíc v něm vytvoří o pár centimetrů víc volného prostoru.

interiérové dveře

Jaké dveře si z nabídky vyberete vy? Zůstanete u dřevěné klasiky, nebo si troufnete například na dveře celoskleněné?