Využijte možností, které nabízí stínící technika

Potřebujte plynule regulovat světlo ve vaší místnosti. Chcete zamezit všetečným pohledům sousedů a kdykoli si vytvořit pocit soukromí? Hledáte praktický a vkusný designový prvek? Pak už nehledejte, stínící technika společnosti K-system je připravena nastavit Slunci svoji tvář a vám nabídnout svůj blahodárný stín.

Horizontální i vertikální žaluzie cloní světlo a vytváří pocit soukromí

Stínící technika dnes pronikla prakticky do každé domácnosti a stala se také součástí většiny komerčních prostor. Nejčastěji používaným, ale velmi účinným stínícím prvkem, jsou vnitřní žaluzie. Lze vybírat z široké nabídky materiálů a barev, ale základní princip se prakticky nemění. Horizontální otočné žaluzie Lux, které spolehlivě chrání před svitem a ostrým sluncem, tvoří hliníkové lamely jednoduše ovládané kovovou tyčkou.

žaluzie

Pak jsou zde žaluzie Basic Design, vhodné především pro izolační dvojskla, které lze objednat v standardním nebo i celostínicím provedení. K zajímavostem z produkce firmy K-system patří žaluzie Diplomat 50 s lamelami ve tvaru písmene U, jež umožňují velmi plynulou regulaci světla a možnost zastínit i větší plochu. Horizontální okenní žaluzie se dodávají i z bambusu.
vnější žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi dekorativní

Pro zastínění větší plochy se nejčastěji používají vertikální žaluzie. K výhodám tohoto typu stínicí techniky patří možnost naklánět lamely o 180°. Žaluzie Novum jsou velmi dekorativní a svislé lamely lze vyrobit i s potiskem nebo z nehořlavých materiálů. Kolekce Natur Concept má žaluzie zhotoveny ze zcela přírodních materiálů. Veškeré žaluzie firmy K-systém jsou dodávány s dekorativním závažím.

žaluzie

Venkovní žaluzie zamezí přehřívání interiéru

Vnější žaluzie zadržují svit slunce a odrážejí jeho žár ještě dřív, než se dostane do místnosti, spolehlivě tlumí hluk a v zimě fungují i jako zateplení. Velmi oblíbené a cenově dostupné jsou hliníkové lamely Prominent C-80, které mají tvar písmene C a je možné je naklápět na obě strany. K hitům společnosti K-system paří již několik let také lamely Prominent Z90, které dodávají stavbám moderní designový vzhled.

ksystem

Kontaktujte ještě dnes firmu K-system a i vy si vyberte z atraktivní nabídky kvalitní stínící techniky. Nechte se inspirovat na www.ksystem.cz.