Dlažby a chodníky podle vašich představ

Stavu venkovních chodníků a dlažeb je v médiích a mezi veřejností věnována poměrně velká pozornost. Zvláště ve spojitosti s vozíčkáři nebo důchodci využívajícími podpůrné pomůcky při chůzi. Neustále se diskutuje o nebezpečnosti vyplývající z nezpevněných povrchů a špatně přístupných stezek. Problémy se nejvíce vyskytují po zimě a na frekventovaných místech vystavených nadměrné zátěži.

Kvalitní betonová stavba v terénu i u domu

Za výstavbou stabilních a precizních povrchů stojí společnosti využívající kvalitní techniku a mrazuvzdorné materiály zaručující dlouhou životnost. Spolehlivá stavba také vyžaduje letité zkušenosti s používáním různých druhů hmot a znalost jejich vhodnosti do konkrétních lokalit. Obrubník i chodník by na sebe měly prakticky navazovat a zamezit riziku pádu. Náplní stavebních firem však není jen budování a oprava veřejně přístupných prostor, ale také venkovní dlažba u rodinných domů nebo zahradních ploch.

Široký sortiment vyjde vstříc vašemu přání

Použitá metoda a materiál je vždy přizpůsoben konkrétnímu terénu a požadavkům zákazníků. Sortiment betonových produktů se neustále rozrůstá, čímž zcela naplňuje rozličné představy klientů. Vybírat lze z mnoha barevných provedení a vzorků dlažby. Jednotlivé povrchy mohou být zdrsnělé nebo upraveny do hladka. Často se využívá i kombinace více druhů zboží!

Velmi elegantní i praktická řešení se nabízejí při pokládání dlažby do garáže nebo okolo zahradních bazénů. V kompetenci firem je rovněž výstavba zídek s použitím mnoha typů tvarovek, rumplovaných kamenů, cihel nebo zákrytových desek. K požadovaným stavením patří mnohdy rovněž veřejná i soukromá schodiště.

Užijte si novou dlažbu pod nohama

Profesionální firma vám zdarma vytvoří projekt pro lepší představu výsledného efektu, pomůže vybrat nejvhodnější řešení a poradí také s údržbou zvoleného materiálu. Spolehnout se můžete na kvalitní zpracování a s ním související odolnost a dlouholetou funkčnost betonové plochy! Pouze odborníci s praxí a zkušenostmi zvolí vhodný materiál, doporučí vám ideální kombinaci či barvu a sladí všechny individuální požadavky. Výsledkem tak bude špičkově odvedená práce za pomoci moderních technologických postupů a vysoce kvalitního a odolného materiálu.