Jak vyřešit úložné prostory v malém bytě

Dostatek úložného prostoru je v každé domácnosti velmi skloňovaným tématem. Ať už bydlíte sami, nebo s rodinou, kam uložíte své věci je důležité nejen z estetických důvodů. Jak však vyřešit prostor na oblečení, lůžkoviny, knihy a další předměty, když obýváte malý byt nebo garsonku? Tuto drobnou vadu na kráse vám pomůže vyřešit nábytek na míru, přesněji vestavěné skříně vyrobené na zakázku.

Skříně na míru jsou tím nejvhodnějším typem nábytku, který vám umožní uspořádat úložné prostory přesně podle svých priorit, aniž byste se omezovali univerzálním nábytkem z obchodu. Vestavěné skříně vám v interiéru dovolí využít každý volný centimetr. Hodí se do předsíně, obývacího pokoje, ložnice, šatny, na chodbu… jednoduše všude tam, kde potřebujete v omezeném prostoru co nejlépe zorganizovat volné místo.

vestavěné skříně

Materiál vestavěných skříní

Vestavěné skříně na míru jsou v dnešní době cenově srovnatelné s běžně prodávaným zbožím. Skříně na zakázku se vyrábí z kvalitních materiálů – dřevovláknité desky MDF, dýhované desky nebo laminované desky. Korpus skříně může mít dekor dřeva, ale může být také jednobarevný. Firmy mají v nabídce mnoho různých druhů dvířek, u nichž máte na výběr, zda budou v matném nebo lesklém provedení. Dekory lze navzájem kombinovat a výsledný design můžete přesně doladit ke stávajícímu nábytku v místnosti.

Doplňky skříní na míru

Hlavní výsadou vestavěných skříní je jejich variabilita. Když víte, co budete do skříně ukládat, není nic jednoduššího, než tomu už od začátku plně přizpůsobit její vnitřní prostor. U skříní na míru si můžete vybrat z bohaté nabídky praktických doplňků.

Nechcete si pomačkat kalhoty? Vsaďte na užitečnost výsuvných držáků. Potřebujete uskladnit drobnosti nebo šperky? Nízké vypolstrované přihrádky jsou na ně jako dělané. Chcete-li pověsit kabáty, zvolte šatní tyče, naopak na uložení triček a halenek vám bohatě postačí klasické police. Mezi dalšími volitelnými doplňky najdete i zásuvky, košíky, věšáky, drátěné koše, botníky, držáky na opasky a další. Dovnitř můžete skvěle schovat výsuvné žehlicí prkno nebo vkusně zakomponovat úsporné LED osvětlení. Každá vestavěná skříň může mít jiné vnitřní uspořádání, záleží pouze na vaší fantazii.

loznice_5

Výhody vestavěných skříní:

– výroba přímo na míru dle požadovaných rozměrů

– jsou vhodné pro atypické prostory

– kvalitní použité materiály za rozumnou cenu

– originální vzhled podle přání zákazníka

– velký výběr materiálů, barev a dekorů korpusů

– možnost volby vnitřního rozmístění a směru otevírání dvířek

Pokud si nevíte rady se správným vybavením skříně, navštivte některou z firem zabývající se , která vám vytvoří detailní grafický návrh vestavěné skříně ve 3D podle vašich představ nebo si  pro představu vytvořte online návrh v konfigurátoru sami. Do skříní na zakázku se rozhodně vyplatí investovat, neboť vám vydrží dlouhá léta.