Fotopasti spolehlivě ochrání váš majetek

Fotopasti na ochranu majetku se čím dál častěji stávají oblíbeným pomocníkem mnoha majitelů domů, chat, chalup či třeba stodol. Oproti profesionálním kamerovým systémům totiž symbolizují skvělou alternativu, navíc za zlomkovou pořizovací cenu.

Jak to celé funguje

Dříve než budete přemýšlet, jakou fotopast si vybrat, seznamte se s celým systémem. Jedná se tedy o malé zařízení, které je napájeno s pomocí malých tužkových baterií. Ty přitom vydrží v řádech několika týdnů i měsíců v závislosti na množství pořízených záznamů.

Fotopast na zloděje se vyplatí ukrýt na místo, kde by ji nikdo nehledal. Musíte si totiž stále dávat pozor na to, že i toto zařízení se může stát terčem případných zlodějů nebo vandalů.

Jednička na trhu

Za vůbec nejlepšího adepta na trhu s fotopastmi na ochranu majetku lze označit model ScoutGuard MG983G-30mHD. Jedná se o hybridní fotopast, která navíc umí přenést fotografie a videa ve vysokém rozlišení. A navíc si u ní lze zvolit, zda chcete, aby pracovala v klasickém režimu nebo v režimu zabezpečení.

Mezi přednosti tohoto modelu lze v prvé řadě určitě zařadit dva páry ovladačů. Ty pracují na frekvenci 433 Mhz. Pokud je fotopast v režimu zabezpečení, lze ji tak vypnout nebo zapnout na poměrně velkou vzdálenost. Ovladač stejně dobře funguje i v zástavbě.

Fotopast se dále pyšní i nastavováním časovačů a vybrat si můžete i to, ve které dny bude snímat a kdy bude mít naopak volno. A další užitečnou vlastnost symbolizuje dálková správa, která umožňuje činit změny v nastavení nebo zaslání kontrolního snímku na váš e-mail či mobilní telefon.

Zjistěte více o fotopastech na www.eshop-fotopasti a vyberte si ten pravý model na míru vašim představám.