Jak zajistit čistotu v namáhaných prostorách?

Uklizené a čisté společenské prostory v obchodních centrech a na veřejných místech vnímáme jako samozřejmost. Jestliže chcete podpořit dobré jméno své firmy anebo mít vždy čisté prostředí pro zaměstnance i návštěvy, pořiďte si správné vybavení, s nímž to půjde snadno a hlavně doopravdy účinně. Vyzkoušejte podlahové mycí stroje od výrobce Hako!

Vodící a sedací technika Hakomatik

Německá společnost Hako figuruje na trhu již od roku 1950 a patří mezi světové lídry ve výrobě mycí techniky. Tu si považují profesionální úklidové firmy i soukromé osoby vyžadující kompletní servis. Podlahové mycí – stroje pořídíte v několika modelových řadách a dvou základních variantách, přičemž záleží zejména na vašich požadavcích a možnostech.  Ve větších prostorách oceníte čisticí techniku se sedákem, kam se pracovník pohodlně usadí a stroj obsluhuje na pohodlném a vyvýšeném místě. Podle druhu znečištění si můžete vybrat přední, zadní i boční čištění, takže vám mycí stroj garantuje dokonalý úklid i v těžko dostupných koutech. Síla kartáčů a kvalitní čisticí prostředky slibují perfektní výsledek.

Západní kvalita za rozumnou českou cenu

Menší haly, chodby a výrobní části jednoduše uklidí stroje s chodící obsluhou. Modely jsou navrženy tak, aby obsluha bez problémů viděla oblast znečištění. Díky jednoduchému, přehlednému a snadno ovladatelnému panelu si poradíte i s náročnějšími skvrnami a rozlehlejším znečištěním. Kompletní sortiment moderních úklidových strojů najdete například zde https://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html, kde jsou všechny nabízené modely detailně popsány včetně funkcí a doplňkového příslušenství.

Nezapomínejte, že uklizené a přívětivé prostory jsou odrazem vaší filozofie a též vaši zaměstnanci si zaslouží čisté prostředí, díky němuž se zvýší pracovní morálka. Investujte do kvality a pořiďte si vynikající úklidovou techniku s puncem německé výroby za solidní české ceny!