Nečistoty ani graffiti na fasádě vám nemusí pokazit náladu. Jak ji mít zase jako novou?

Fasáda plní funkci obleku domu. Budova díky ní vypadá k světu, a navíc je chráněna před okolními vlivy. A je naprosto normální, že se na ní průběžně usazují nečistoty z ovzduší – ty však působí negativně na funkčnost i životnost fasády, a proto by měl každý svědomitý majitel zvážit pravidelné čištění. Ale co když se na fasádě objeví graffiti? S tím vším vám pomohou profesionálové ze společnosti AXIOM REAL.

Proč se obrátit na odborníky? Protože čištění fasády vlastními silami nekončí tak dobrým výsledkem, jako když se dají do práce profesionálové s letitými zkušenostmi a moderní technikou.

čištění fasád

Pokud jde o nečistoty, které nepronikly hlouběji do struktury fasády, těch se pravděpodobně dokážete zbavit pomocí běžných prostředků. Připravte se však na časově a fyzicky náročný proces. Pro techniky z AXIOM REAL je čištění fasád každodenní rutinou a zvládají ho na výbornou. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní oči na www.ars.cz, kde najdete fotogalerii realizovaných zakázek.

Co se týče čištění fasády či zdiva od graffiti, s tím si již zřejmě sami bez odstraňovače graffiti neporadíte. Abyste dosáhli požadovaného stupně vyčištění, museli byste použít vhodný čistič – a to podle složení barvy, kterou sprejer použil. Z tohoto důvodu vždy technici z AXIOM REAL provádí analýzu povrchu, a až poté stanoví, jakým způsobem se bude povrch renovovat.

Vyčištěním fasády od nečistot a graffiti práce odborníků nekončí. AXIOM REAL nabízí komplexní servis, který spočívá v aplikaci vhodně zvoleného ochranného nátěru. Fasádní nátěry dlouhodobě chrání povrch, aniž by měnily vlastnosti či barvu materiálu. Perfektním preventivním opatřením proti vandalům jsou antigraffiti nátěry.

Chcete se o čištění povrchů a fasádních nátěrech dozvědět více? Přečtěte si informace na výše uvedeném webu (www.ars.cz).