Nej internet za nej peníze

Vzpomínáte si ještě na dobu, kdy bylo připojení k internetové síti záležitostí několika mnoha minut, a byli jsme rádi, že jsme mohli surfovat v online světě alespoň půl hodinku, protože jsme se hrozili účtu za data? Naštěstí je tato doba již za námi a nastupují nové, moderní a technicky zajištěné služby! Jak by se vám líbilo získat internet vysoké rychlosti díky kvalitní optické síti? Už žádný slabý signál ani padání internetu kvůli počasí a připojení více zařízení najednou. Přichází nová generace internetu, kterou si již nyní užívá více než sto dvacet tisíc spokojených zákazníků.

Další služby pro dokonalý zážitek

Kvalitní a rychlý internet není tím jediným, co je aktuálně v kurzu. Velmi žádaná je též internetová televize s možností zvolit si vaše preferované programy. To znamená už žádné předdefinované balíčky, jen zábava a přesně to, co vás baví! S moderní internetovou televizí můžete sledovat seriály a filmy z HBO videotéky, použít ji v jakémkoliv zařízení od samotné televize přes počítač, tablet až chytrý telefon. A stejně se už nemusíte obávat, že nestihnete svůj oblíbený seriál nebo dlouho očekávaný film. S chytrou televizí si pořad jednoduše pustíte zpětně a to až o týden.  Internetová televize znamená také nulové starosti s přechodem na DVB-T2 a další vychytávky, jež zaručeně oceníte. Všechny detaily včetně lokalit, kde si služby lze zřídit, najdete na webovém portálu https://www.nej.cz/.

Další služby? Lepší ceny!

Specialista na vaši televizi a internet však touto nabídkou nekončí. V portfoliu služeb nechybí třeba flexibilní mobilní tarify, s nimiž zaplatíte pouze to, co skutečně provoláte. To znamená konec chytře skrytým poplatkům. Nejste vázáni nesmyslnými smlouvami a můžete si dopřát i stále nejlevnější volání na trhu přes telefon, kdy v síti Nej telefonujete zadarmo. Potřebujete-li zajistit objekt či rodinný dům hlídat kamerovým systémem, i na tohle má zavedená firma řešení. Nabízí novou službu s nulovými počátečními náklady i bezplatnou pravidelnou údržbu, servis i pozáruční servis. S takovými službami se budete mít jednoduše nej!