Je váš internet tak rychlý, jak slibuje poskytovatel?

Nikdo z nás si už nedokáže ani představit život bez pomocníka v podobě internetu. Online svět nám usnadňuje práci, vzdělávání, socializaci, zábavu, cestování i všechny ostatní aspekty našich dní. Dávejte si však pozor – řada poskytovatelů nedodržuje smluvní podmínky. To se týká zejména rychlosti připojení. Jak si vše ověřit?

Jednoduché měření rychlosti

Domluvili jste si před nějakým časem internetové připojení o určité rychlosti, ale máte dojem, že vás poskytovatel šidí? V takovém případě si můžete velmi snadno zkontrolovat svižnost svého internetu.

Na webových stránkách internet Kolín / internet Mladá Boleslav najdete vpravo nahoře tlačítko „Měření rychlosti“. Klikněte na něj. Ihned se před vámi objeví možnost kontroly rychlosti vašeho internetu.

Zjistili jste, že nejste tak úplně spokojení? Pak si rovnou prohlédněte výhodné nabídky připojení, které bude tak rychlé, jak udává daný poskytovatel.

Pět výhodných tarifů

Na zmíněných stránkách si budete moci vybrat z celkem pěti různých tarifů služeb.

Pro nejméně náročné uživatele je dobrou volbou balíček XS. Ten za 249 Kč měsíčně nabízí stahování o rychlosti 20 Mb/s a nahrávání 2 Mb/s. Hodí se například na chatu.

Průměrný domácí uživatel ocení možnost M. Dočkáte se stahování o rychlosti 50 Mb/s a nahrávání 5 Mb/s. A cena? 499 Kč měsíčně (prvních půl roku jen 249 Kč).

Streamujete, pořádáte online konzultace nebo hrajete kooperativní hry? Pak zvolte variantu XL. 250 Mb/s stahování a 25 Mb/s nahrávání vás podrží během sebesložitější práce. Tento balíček stojí pouze 649 Kč měsíčně (prvních půl roku jen 449 Kč).

Zajímají vás všechny dostupné balíčky i jejich vlastnosti? Pak se mrkněte na webové stránky pod výše vloženými odkazy. Dočkáte se zapojení i aktivace do druhého dne od objednání, a to zdarma.