Představujeme realitní projekt Harfa Park VI

zdroj: finep.cz
zdroj: finep.cz

Praha 9 Vysočany byla původně spíše industriální oblastí. V posledních letech se však její tvář výrazně proměnila. Jedná se o jednu z nejrychleji rozvíjejících se částí Prahy. Vzniká zde mnoho příjemných míst pro aktivní odpočinek, nabízejí se zde výhodné prostory pro podnikání a zároveň se toto místo stává atraktivní lokalitou k bydlení. Velmi úspěšný projekt Harfa Park zde proto pokračuje již šestou etapou.

Žádaná lokalita s bohatou občanskou vybaveností

Bytové domy Harfa Park přiléhají k ulici Poděbradská. Pražská část Vysočany osloví především všechny milovníky rušného městského života se všemi jeho výhodami a lákadly. Velkou výhodou je snadná dosažitelnost centra města a hustá dopravní síť. Není tak divu, že prodej bytů v této části Prahy roste.

Za nákupy a zábavou není nutné nikam cestovat. Přímo ve Vysočanech naleznete například nákupní galerii Fénix Vysočanská (1,8 km od Harfa Parku), kde se nachází nejen mnoho obchodů, ale také lékárna, několik restaurací, 3D kino, fitness centrum, solárium i masážní salon. Ve stejné vzdálenosti, tedy zhruba 4 minuty jízdy autem, se nachází další atraktivní centrum Galerie Harfa. Toto obchodní centrum skýtá 160 obchodů, dále zde naleznete Dinopark nebo kluziště a sportoviště.

Menší nákupy můžete uskutečnit buď přímo v areálu Harfa Parku, kde jsou v přízemí zřízeny prostory pro menší obchody, najdete zde potraviny, obchody s bytovými doplňky nebo také služby typu kadeřnictví, atd. K nákupu potravin dále můžete využít 500 metrů vzdálený supermarket Albert.

Volný čas můžete trávit aktivně

K zábavě a trávení volného času dále výborně poslouží blízká multifunkční hala O2 Areny. Kolem ní je v budoucnu plánováno postavit další sportoviště pro aktivní odpočinek.

Volný čas na čerstvém vzduchu můžete trávit v okolí nedaleké říčky Rokytky, která je obklopena zelení. Cyklisté a bruslaři ocení 3,5 km dlouhou stezku, která vede v bezprostřední blízkosti bytového komplexu.

Rodiny s dětmi využijí 1,4 km vzdálenou mateřskou školu, v podobné blízkosti se rovněž nachází základní škola (ZŠ Špitálská). V okolí se nachází také hned několik střední škol, vedle ZŠ stojí budova gymnázia, dále zde najdete anglické gymnázium nebo odborné střední školy a učiliště.

Doprava

Do centra Prahy se z Harfy dostanete během pouhých 12ti minut. V dosahu 2 km je stanice metra B – Vysočanská. Ovšem pouhých 200 m od domu se nachází tramvajová zastávka Kabešova, odkud můžete cestovat tramvajemi číslo 8, 25 a 52, dále můžete využít autobusové zastávky Nádraží Libeň vzdálené cca 500 metrů. V blízkém dosahu jsou také vlakové spoje z Prahy Libeň a Prahy Vysočany.

Harfa Park, zdroj: finep.cz
Harfa Park, zdroj: finep.cz

Harfa Park VI

Šestá etapa oblíbeného projektu Harfa Park rozšíří předchozí výstavu o dva rezidenční domy se 175 byty v dispozicích od 1+kk (31 m²) až po rozlehlé 4+kk (116 m²). Pro pohodlí obyvatel domu je každý byt doplněn o balkon, terasu či lodžii.

Tip: Podívejte se na nové byty v Praze 5 od společnosti FINEP

Rezidenční domy jsou uspořádány tak, že v jejich vnitroblocích vzniklo klidné a chráněné místo vhodné pro odpočinek i dětské hry. Jsou zde situována dětská hřiště i dostatek laviček a zeleně.

Součástí rezidenčních domů jsou i komerční prostory s obchody a službami. Parkování je řešeno formou garážových stání pod domem a je rozšířeno i o parkovací stání v prostorech mezi jednotlivými objekty.

Aktuálně je v prodeji několik posledních bytů z páté etapy výstavby. V nabídce jsou již i byty na prodej na Praze 9 z právě popsaného projektu Harfa Park VI.

Jeden komentář

Komentáře jsou uzavřeny.