Kočky, kocouři a koťata nyní mohou běhat i po vašich stěnách!

kocici-laska-samolepka-na-zedToužíte po něčem novém, chcete oživit váš interiér nebo naopak potřebujete zamaskovat nechtěné skvrny na zdi? Skvělým řešením mohou být samolepky na zeď, které vkusně doplní váš interiér.

Kam jsou samolepky vhodné?

Samolepky na zeď byly dříve vnímány spíše jako dekorace do dětských pokojů. Jejich obliba ale natolik vrostla, že výrobci začali nabízet stále větší množství motivů vhodných i pro dospělé. Samolepky na zeď jsou moderním a originálním doplňkem vhodným do každého typu interiéru – domu i malého bytu. Ocení je i obyvatelé pronajatých bytů, kde se nevyplatí investovat do drahých úprav bytu. Samolepky na zeď lze pořídit za příznivou cenu, zkrášlí interiér a v případě stěhování z bytu je možné samolepku beze zbytku odstranit.

Aplikaci samolepky na stěnu zvládne snadno každý sám. Obtížnost lepení záleží také na tvaru konkrétní samolepky a jednotlivé kusy mohou být označeny mírou náročnosti aplikace. Přesto ani na nejobtížněji tvarované samolepky nebudete potřebovat pomoc odborníka.

S lepením samolepky se nemusíte omezovat pouze na zdi. Nechte se unést svou fantazií a samolepky umístěte na podlahu, zrcadlo nebo třeba i na okno.

Samolepky mají životnost mnoho let. Jsou vyrobeny z PVC fólie, proto jejich povrch nepodléhá změnám a je odolný proti poškození. Taktéž je možné ho očistit vlhkým hadrem, aby samolepka vypadala stále jako nová.

Kočkománie

Již mnoho let se na vrcholu žebříčku oblíbenosti bytových doplňků drží motiv kočky. Veselé kočky najdete na okrasných polštářcích, velmi oblíbené jsou taktéž kočky dřevěné a keramické. A oblíbený kočičí motiv pronikl i k výrobcům samolepek na zdi. Stejně jako u ostatních bytových dekorací můžete vybírat mezi motivy s klasickým kočičím tvarem, najdete ale také kočky v designově zajímavém provedení.

Kočičí kolekce 2014

Kočičí kolekce 2014 přichází se 6 originálními kočičími motivy. Každý z nich nabízí volbu dvaceti barevných odstínů od elegantní a univerzálně použitelné černé, přes veselou žlutou či zelenou až po trendy růžovou či levandulovou. Vzhledem k délce ocasů a nohou je obtížnost lepení střední.

zdroj: lepime.cz
zdroj: lepime.cz

Volit můžete mezi variantami

 • Kocour Mourek – veselý, designově zajímavý kocour vhodný do obývacího pokoje, předsíně či ložnice, rozměr: 100×50 cm.
 • Kocour v botách – designově zajímavý kocour o rozměrech 55×70 cm, který je vhodný k nalepení samostatně na volnou zeď v předsíni či obývacím pokoji
 • Vyděšený kocour – vyděšený kocour o velikosti 80×60 cm je, podobně jako jeho kolegové, vhodný do obývacího pokoje i předsíně.
 • Sada koček – sada obsahuje 3 kočky, jejichž obrys kopíruje tvar opravdické kočky, jednotlivé díly o rozměrech 40×30, 40×20 a 30×25 cm lze nalepit samostatně a v jednotlivých místnostech bytu vždy potkat jednu ze sady koček, velice zajímavě však vypadá, pokud je sada koček použita v jedné místnosti, uspořádána tak, že kočky tvoří promyšlenou sestavu.
 • Kočičí láska – sada obsahuje dvě zamilované kočky a tři nezbytná srdíčka. Umístění jednotlivých prvků záleží jen na vaší fantazii, přesto lze doporučit jednotlivé prvky této sady lepit do semknuté sestavy.
 • Koťátka – velice roztomilá sada pěti koťátek, je vhodná k instalaci do haly, obývacího, ale také dětského pokoje. Pět koťátek o rozměrech každé zhruba 30×40 cm vypadá velice dobře, pokud jsou rozmístěna v prostoru jedné větší či dvou menších sousedících místostech.
3 komentáře
 1. Ty jsou mooocinky pekneeee, kde se daji koupit a za kolik?

 2. Super jsou ty v pohybu, hned bych je brala, ale manžel je proti:-) sakra, ti chlapi:-)

  jinak – miko, stačí kliknout na odkaz v článku a jsem v obchodě :-)

 3. vypadjí vážně skvěle, mě by se taky líbily, ale manžel je proti:-(

Komentáře jsou uzavřeny.