Kvalitní střecha zvýší hodnotu každé nemovitosti

Ať už přemýšlíte o rekonstrukci domu, bytu či garáže a chalupy, vždy začněte kontrolou střechy. Právě teď je ideální čas pro renovaci a stejně tak nákup nové střechy. A protože se jedná o jeden z hlavních stavebních prvků každé nemovitosti, obraťte se na profesionály z oboru, kteří zajistí všechny kroky a postarají se o dokonalé bydlení bez starostí. Nové a špičkové materiály se vyznačují dlouhou životností, proto je potřeba postarat se i o starší střešní krytiny, jimiž zatéká, mají oslabené krovy nebo jimi uniká zbytečné teplo.

Rekonstrukce činžovního domu rukama odborníků

Oprava střechy se netýká pouze rodinného domu, ale je nutná taktéž pro činžovní a bytové domy. Pro maximální komfort nájemníků by měly střechy projít nezbytnými úpravami, jako jsou realizace krovu a následně klempířské práce. Krovy se opracovávají CNC strojem nebo ručně. Kromě krovů vám znalí řemeslníci zajistí vyzdívku komína. Klempířské práce pak zahrnují montáž okapů, svodů, popřípadě oplechování komínů za použití ozdobných prvků z mědi, pozinku či hliníku a dalších variant podle individuálních požadavků klientů.

Udělejte z podkrovního bytu luxusní domov

Pro střechy Praha není problém využívat služeb od předních firem s letitou praxí a kladnými referencemi od soukromých osob i společností. Oprava probíhá u rovných i sedlových variant střešní krytiny. Hledáte-li řešení pro svou šikmou střechu, smíte využít pálené, betonové tašky, asfaltové šindele, eventuálně plechové a vláknocementové desky. Dobře zvolená krytina v kombinaci s řemeslnou prací s důrazem na detail slibuje životnost nové střechy až sto let! Každý materiál se vyznačuje specifickými vlastnostmi, přičemž vždy je důležitá odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Rekonstrukce střechy může probíhat též na klíč, což zahrnuje zaslání poptávky, zpracování cenové nabídky a projektu, prezentace, odsouhlasení rekonstrukce a následné práce včetně předání hotového díla zákazníkovi.  Jestliže stále nemáte vybraného dodavatele, obraťte se na někoho, o jehož preciznosti a kvalitě práce svědčí více než 300 realizací střech ročně!