Nátěr střech může vydržet i 20 let

Žádná střecha nevydrží věčně a zestárne. Mnohdy se na ní usadí mech a lišejník, vlivem povětrnostních podmínek ztratí často barvu. Jestliže však nebyla narušena její funkčnost, pořád nad ní nemusíme lámat hůl. Vždyť měnit střechu je nejen drahé, ale i náročné na čas a organizaci. Nechte si střechu zrekonstruovat specialisty na střechy.

Střechy lze čistit i natírat. Někdy se do toho pustí samotní majitelé nemovitostí, nebo si na to zavolají místního řemeslníka. Ale pozor! Mezi neodbornou a profesionální renovací střechy je velký rozdíl. Společnost Dachmantechnik nabízí profesionální čištění střech a lakování, díky kterému se životnost střech výrazně prodlužuje.Pokud nebude střecha poškozená mechanicky, může to být i o dalších 20 let.

Na jakou střechu si v Dachmantechnik troufnou?

V podstatě na jakoukoliv. Vysokou i nízkou, rovnou i sedlovou. Horolezecké práce jsou součástí nabídky firmy. Firma rekonstruuje jak plechové střechy, tak pálené a betonové tašky. Natírá rovněž azbestové, dřevěné či kanadské šindele.

Profesionální nátěrové hmoty jsou základ

Firma si zakládá na tom, že používá výhradně ty nejlepší technologie. Jak při čištění střechy vysokotlakou vodou, tak při následné impregnaci a lakování střechy. Na rozdíl od běžně dostupných střešních nátěrů používají v Dachmantechnik průmyslové barvy, jež nabízejí až čtyřikrát vyšší pevnost ve srovnání s ekologickými nátěrovými hmotami na bázi vody. Přesto nijak neškodí životnímu prostředí a jsou v souladu s evropskými normami.

Co čekat od kvalitní rekonstrukce střechy?

Nátěr střech dělá plechové střechy odolnými korozi. Zejména na taškách se neusazuje lišejník, mech ani řasy. Získávají dokonce samočisticí schopnosti, díky kterým nevyžadují čištění vůbec, nebo jej lze realizovat mnohem jednodušeji než dříve. Střecha dostane krásnou barvu a vypadá jako nová. Je odolnější UV záření, ale i více mrazuvzdorná. Investujte do kvalitní rekonstrukce střechy. Ušetříte, protože nová střecha je zbytečně dražší. A že nemáte novou střechu, tak tomu téměř nikdo neuvěří.