Neobyčejné krby dominují interiéru

Primárně si sice pořizujeme krby abychom měli doma teplo, to ale rozhodně neznamená,  že nemůžou vypadat dobře. Současné moderní krby jsou spíš designovými kousky, které v interiéru působí velmi dekorativně jako nezvyklá dominanta.

Originální krby pro moderní interiéry

Nevšední krby dodají vaší místnosti osobitost, nezapomenutelný ráz odliší váš pokoj od stovek jiných. Vyberte si z krbů situovaných do středu místnosti, čelních či rohových,  v  barevném provedení v některém z 210 odstínů. Krb si můžete pořídit otevřený, prosklený nebo asymetrický, nabídka rozhodně uspokojí každého, kdo chce do svého interiéru něco stylového.

I krbová kamna v místnosti vyniknou

krbová kamna

Pokud vám prostor nedovolí postavit si krb, nevadí. I krbová kamna splní účel, ať už zvolíte moderní či klasická. Výhodou je, že nevyžadují žádné stavební úpravy ani jejich instalace není příliš složitá, stačí jen mít k dispozici komín. Ocelová nebo litinová kamna mají prosklenou přední stěnu, abyste si mohli vychutnat kouzlo tančících plamenů.

Vytápění krbovými kamny patří stále k nejlevnějším způsobům zajištění tepla v domě, proto jsou velmi oblíbená v pokojích zařízených ve všech možných stylech. Podle vybavení si najdete kamna moderní do současného interiéru, případně do místnosti v retro či rustikálním stylu.

Různá řešení krbového vytápění

Kromě krbů na dřevěná polena si lze pořídit i krbová kamna na pelety jako ekologický a vysoce komfortní způsob vytápění. Pelety zapálíte odporovým zapalovačem, pomocí ovládacího panelu se nastaví automatické dávkování pelet s ohledem na požadovaný výkon.

Vybrat si můžete jen teplovzdušné nebo teplovodní krbové vložky a obestavbu kolem si podle vlastní představy vytvořit sami. K dostání jsou vložky litinové i ocelové, se sklem čelním i bočním, případně si vyberte vložku průhledovou.

Zdroj informací: firma Topsys Praha, spol. s r.o.