Nízkoenergetické dřevostavby na klíč – bydlení bez starostí

Rodinné domy dřevostavby jsou stále populárnější, a to především díky flexibilitě, kterou nabízí. Letitá praxe zkušeného profesionála v oblasti dřevostaveb vám slibuje maximální spokojenost a radost z domova. Rozhodnete-li se pro bydlení na klíč, jednoduše zadáte všechny požadavky a následně se nastěhujete do hotového. Je to jednoduché, komfortní, bezpečné a cenově dostupné pro mladé rodiny i starší páry hledající prostorné bydlení.

Svěřte se do rukou Martinice Group

Na webovém portálu zmiňované společnosti www.martinicegroup.cz naleznete inspirativní fotogalerii již realizovaných zakázek. Více než dvacetiletou praxi s dřevem zúročuje v každé zakázce, neboť kromě žádaných rodinných domů má na svém kontě též realizované zemědělské stavby. Již více než deset let se společnost zabývá dodávkami montovaných rodinných domů a různých víceúčelových hal či dalších staveb. Máte garanci nejen nejvyšší kvality použitých materiálů, ale též nízkoenergetický standard pro ekologický i ekonomický přístup v bydlení. Společnost si za svými projekty stojí, proto poskytuje velmi zajímavou záruku a svým zákazníkům nabízí odborné poradenství. Nízkoenergetické dřevostavby jsou tedy jasnou volbou pro náročné klienty i početné rodiny hledající alternativu prostorného a vkusného bydlení podle nejnovějších trendů, a navíc bez zdlouhavého čekání, jako tomu bývá u klasických zděných staveb.

Od prvotního návrhu až po finální stavbu

Chcete-li bydlet s ohledem na své individuální potřeby, pak zajisté oceníte komplexní prozákaznický servis a přístup. Vše začíná samotným návrhem v 3D provedení včetně animací, takže získáte jasnou představu o finální podobě stavby. Prostor je pro vaše připomínky a úpravy. Konečný, schválený projekt je  následně přenesen do obráběcího centra, kde se začíná s postupnou výrobou. Investujte do svého bydlení a pořiďte si takové místo na život, s nímž budete maximálně spokojení.