Pohodlná postel jako módní doplněk

Že musí být postel vybavena pohodlnou a kvalitní matrací, to už ví nejspíš každý. Víte ale, že postel už dávno není jen obyčejným kusem nábytku, ale že může také plnit dekorační funkci? Je to tak, stačí si jen vybrat krásný designový kousek, který se stane dominantou vaší ložnice. 

Postele, které se stanou ozdobou každé domácnosti

Pokud hledáte nejen funkčnost a pohodlí, ale zajímá vás také design, kontinentální postele jsou pro vás jako dělané. Že jste o nich zatím neslyšeli? V tom připadne je načase tento nedostatek napravit.

Kontinentální postele jsou krásnými kusy nábytku, které v sobě harmonicky snoubí styl, kvalitní zpracování a použití nejkvalitnějších materiálů, včetně těch přírodních. Tyto postele si zkrátka zamilujete. Díky svému elegantnímu a nadčasovému celočalouněnému zpracování se hodí do moderních i tradičně vybavených ložnicí.

Jak se liší kontinentální postele od těch klasických?

Ptáte se, co je na kontinentálních postelích tak výjimečného? Kromě kvalitního a vkusného zpracování je to zejména pocit komfortu a luxusu, který vám tyto postele dopřejí. Jsou totiž vybaveny prvotřídními vysokými matracemi, které se postarají o váš pohodlný a ničím nerušený spánek. Komfortní je i celková výška postele, která zajišťuje příjemnější vstávání.

Kde sehnat kvalitní kontinentální postel?

Opravdu kvalitní kontinentální postele nabízí rodinná firma Le Chomat, jejíž kořeny sahají až do Francie 18. století. Jedna se o tradiční truhlářskou a čalounickou firmu, pro níž je právě rodinná tradice základní hodnotou. Výsledkem jejich činnosti jsou precizně zpracované postele, do kterých budete s radostí ulehat a ráno je budete opouštět jen velmi neradi. V nabídce jsou různé modely, tvary i barevná provedení postelí, ze kterých si tu pravou určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník.