Přemýšlíte, jaký nábytek pořídit do vašeho nového obývacího pokoje? Zvažte čalouněný!

Pojmem čalounění je rozuměno připevňování různých druhů výplní na konstrukci nábytku a jeho potažení látkou, kůží i koženkou.

Takový nábytek je ve výsledku velmi pohodlný. Na kvalitní a dostatečně rozměrnou sedací soupravu můžete bez obav uložit hosty. Dobře se na ní vyspí. Proto se na čalouněných sedačkách tak dobře odpočívá. Zaboříte se do nich jako do peřiny z prachového peří.

Bezpečný a originální

Další výhodou čalouněného nábytku je, že je bezpečný, což ocení především senioři, tělesně postižení a rodiny s malými dětmi. Náraz do čalounění vám rozhodně neublíží. Důležité však je i estetické hledisko. Čalouněný nábytek může na pohled velmi dobře vypadat a stát se tak ozdobou každého interiéru. A až se vám dekor okouká, budete moci svou sedačku či křeslo bez problémů nechat přečalounit.

Snadná údržba

Náročná není ani péče o čalouněný nábytek. Ten potažený textilií můžete luxovat. Nezapomeňte si ale na vysavač připevnit speciální nástavec na čalouněný nábytek. Nevysávejte ale na plný výkon, ani povrch nábytku silně nedrhněte, mohli byste ho poškodit. Nábytek potažený eko kůží nevysávejte, ale jen otírejte měkkým bavlněným a lehce navlhčeným hadříkem. Ještě před tím je vhodné ho naimpregnovat proto vlhkosti. Takto ošetřený vám pak bude opravdu dlouho a dobře sloužit. A o to jde především, nebo ne?

Kvalita a špičkový design

Krásný čalouněný nábytek nabízí například prodejna nábytku Čestlice. V jejím portfoliu najdete luxusní čalouněné sedací soupravy i postele. Všech barev i materiálů. Sedačky rohové, rozkládací, s úložnými prostory, tradiční i moderní. Na výběr navíc máte spoustu vysoce kvalitních potahových kůží a látek. Prohlédnout si je můžete na odkazu nábytek Praha Čestlice. Osahat a vyzkoušet si pak vybrané modely máte možnost v kamenné prodejně na adrese: V Oblouku 266, Praha – Čestlice. Zde se můžete těšit na modely významných výrobců SOFANOVA a COLONEL, kteří vynikají použitím exklusivních materiálů, příkladnou kvalitou a v neposlední řadě top designem. Pro milovníky praktičnosti, kvality, úložných prostorů a rozkladů provozovatel obchodu nabízí svou řadu čalouněného nábytku pod názvem sedací soupravy INELIS. Samozřejmostí je nabídka stolů, stolků a oblíbených solitérů.