Regály a přepravky pro vaše skladové hospodářství

Pravdou je, že každý výrobce vždy pečlivě řeší, jak vhodně a bez újmy na kvalitě přesunout své výrobky k zákazníkovi. Vezměte si například pekárny. Tam pečivo většinou nemůžete zabalit po jednotlivých kusech – schválně tak zkuste cvičně balit třeba rohlíky. To prostě nejde. V takovém případě přicházejí na řadu přepravky, které se na tuto činnost výborně hodí.

Plastové přepravky na potraviny

Přepravky, které jsou určené pro přepravu potravin – tedy pečiva, zeleniny, ovoce – mívají mřížkované stěny i dno. Díky tomu umožňují dobrou cirkulaci vzduchu, a nedochází tak ke ztrátám při přepravě a zároveň je zaručena také jejich delší trvanlivost. Tyto přepravky od firmy Storage.cz jsou vyrobené z vysokohustotního polyetylenu nebo polypropylenu, jehož materiál je odolný vůči kyselinám i zásadám a je vhodný i pro přepravu zboží, na které jsou kladeny vyšší hygienické nároky. Navíc se dají tyto PE přepravky výborně stohovat a ukládat na europalety, takže logistika s nimi je pochopitelně jednodušší následně i pro samotného přepravce zboží. Plastové přepravky jsou lehké do ruky a manipulace s nimi je tím pádem příjemná.

Regálové přepravky

Nechat v regálech zboží bez pečlivého urovnání v dobře vedeném skladě ani nejde. Mít dokonalý přehled je základem pro správné skladové hospodářství. K tomuto účelu výborně slouží regálové přepravky – zkosené nebo klasické plastové boxy v různém barevném provedení. Jsou vyrobené z odolného plastu a jejich nabídka je opravdu široká. Sortiment regálových přepravek nabízí velký výběr velikostí tak, aby bylo skladování co nejpřehlednější a dobře se v něm pracovníkům orientovalo. K identifikaci uloženého zboží slouží označovací etikety. Některé regálové přepravky můžete stohovat do sloupce na sebe a tímto vytvořit samostatný flexibilní regál, který snadno zase dle potřeby rozeberete.