Úvěry na bydlení pomohou vyřešit problémy s bydlením

Chcete bydlet ve vlastním nebo si opravit váš byt? Pokud máte dostatek peněz je to ideální. V opačném případě máte jedinou možnost – vzít si úvěr či hypotéku. Jaké jsou možnosti?

Stavební spoření – úvěr ze stavebního spoření

Stavební spoření můžete využít pouze na zhodnocení úspor, ale také na získání výhodného úvěru. Chcete pouze zhodnotit své peníze? Stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a také nejspolehlivějších způsobů jak to udělat. Stavební spoření je i přes omezení v nedávné době stále atraktivní a nabízí vyšší výnos než běžné spořící účty a termínované vklady. Stavební spoření je uzavíráno na 6 let.

Dostali jste se do tíživé situace a potřebujete peníze navíc, využijte náš překlenovací úvěr a zbavte se tak svých starostí. S naším úvěrem se tak nikdy nedostanete do situace, že nebudete mít na svém účtu peníze.

Úvěr na bydlení – možnost jak získat vlastní bydlení

Nechcete dlouho čekat a rádi byste si rovnou splnili Vaše sny o Vašem vlastním bydlení a nemáte tolik peněz, abyste si ho mohli pořídit? Využijte úvěry na bydlení ze stavebního spoření.

Začněte žít naplno a splňte si všechny své sny. S naší stavební spořitelnou je to tak snadné. S námi jste Vaším snům každý den blíž. Ať už se rozhodnete pro stavební spoření, nebo pro náš výhodný úvěr jsme tu vždy pro Vás, abychom Vám zodpověděli všechny Vaše dotazy.

2 komentáře
  1. Jsem moc nepochopila,oč tady jde? Co za „náš“ překlenovací úvěr? Znám třeba ten dood financial, ale ten spíš na úpravy, znám bankovní úvěry a hypotéky, jako, no, prostě ty české banky. Ale tady co to je?

    1. Nevím proč ale mám takový pocit, že těch 50 tisíc, které teoreticky můžete dostat od door financial, na drobné úpravy v bytě víc než bohatě stačí. Jestli k tomu přistupovat chytře se za tuhle částku dá udělat mnohem rozsáhlejší oprava. Nebo jste jiného mínění?

Komentáře jsou uzavřeny.