Úvěry na bydlení pomohou vyřešit problémy s bydlením

Chcete bydlet ve vlastním nebo si opravit váš byt? Pokud máte dostatek peněz je to ideální. V opačném případě máte jedinou možnost – vzít si úvěr či hypotéku. Jaké jsou možnosti?

Stavební spoření – úvěr ze stavebního spoření

Stavební spoření můžete využít pouze na zhodnocení úspor, ale také na získání výhodného úvěru. Chcete pouze zhodnotit své peníze? Stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a také nejspolehlivějších způsobů jak to udělat. Stavební spoření je i přes omezení v nedávné době stále atraktivní a nabízí vyšší výnos než běžné spořící účty a termínované vklady. Stavební spoření je uzavíráno na 6 let.

Dostali jste se do tíživé situace a potřebujete peníze navíc, využijte náš překlenovací úvěr a zbavte se tak svých starostí. S naším úvěrem se tak nikdy nedostanete do situace, že nebudete mít na svém účtu peníze.

Úvěr na bydlení – možnost jak získat vlastní bydlení

Nechcete dlouho čekat a rádi byste si rovnou splnili Vaše sny o Vašem vlastním bydlení a nemáte tolik peněz, abyste si ho mohli pořídit? Využijte úvěry na bydlení ze stavebního spoření.

Začněte žít naplno a splňte si všechny své sny. S naší stavební spořitelnou je to tak snadné. S námi jste Vaším snům každý den blíž. Ať už se rozhodnete pro stavební spoření, nebo pro náš výhodný úvěr jsme tu vždy pro Vás, abychom Vám zodpověděli všechny Vaše dotazy.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Dům se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Lucie Konečná

2 komentáře u Úvěry na bydlení pomohou vyřešit problémy s bydlením

  1. DN napsal:

    Jsem moc nepochopila,oč tady jde? Co za „náš“ překlenovací úvěr? Znám třeba ten dood financial, ale ten spíš na úpravy, znám bankovní úvěry a hypotéky, jako, no, prostě ty české banky. Ale tady co to je?

    • Martin napsal:

      Nevím proč ale mám takový pocit, že těch 50 tisíc, které teoreticky můžete dostat od door financial, na drobné úpravy v bytě víc než bohatě stačí. Jestli k tomu přistupovat chytře se za tuhle částku dá udělat mnohem rozsáhlejší oprava. Nebo jste jiného mínění?