Výroba kuchyní na míru

Konečně jste se pustili do stavby vašeho nového domova. Veškerou práci sice za vás odvede specializovaná stavební firma, volba bytového zařízení je ovšem na vás. Nyní například vybíráte kuchyni. Určitou představu již máte, přesto stále zvažujete různé možnosti.

Kuchyně s důrazem na její originalitu

Centrum domova bývá většinou kuchyně. V ní se rodina schází ke společnému stolování. Mimoto ten, kdo se v kuchyni nejčastěji pohybuje, ocení, když bude kuchyňský prostor účelně vyřešený a maximálně ergonomický – tedy s ohledem na praktické uspořádání nábytku, skříněk a elektrospotřebičů. Do vašeho budoucího domova určitě budete volit kuchyni na míru. Dáváte totiž přednost originalitě před sektorovým vybavením.

Kuchyně na míru dle vašeho přání

Jste-li z Moravskoslezského kraje, pak by možná stálo za to vyzkoušet kuchyně na míru Ostrava, které mohou být přesně podle vašeho individuálního přání a potřeb. Výroba kuchyňských linek je plně v rukou zkušených stolařů s dlouholetou praxí, kteří pracují v moderně vybavených dílnách. Kuchyně na míru Ostrava vyhoví vašim nárokům na design i úložné prostory s ohledem na vaši výšku a interiér bytu nebo domu.

Vyzkoušejte nezávaznou poptávku

Kuchyně na míru Ostrava můžete objednávat i prostřednictvím internetu v pohodlí vašeho současného domova. Stačí na webových stránkách vyplnit poptávkový formulář. Nezávaznou poptávku pak s vámi vyhotoví při osobní návštěvě specializovaný technik kuchyňského studia firmy Mattes Plus. Zdarma přitom máte 3D grafický návrh, cenovou kalkulaci a zaměření kuchyňské linky. Pokud si kuchyni na míru u této společnosti vyberete a objednáte, pak v rámci její realizace se kuchyňské studio postará také o zednické, obkladačské, instalatérské, plynařské i malířské práce a zajistí také úpravu rozvodů elektřiny, vody a kanalizace.