Získejte slevu 20% na byty v Praze 9 – Hloubětín

kejruv-park.cz
kejruv-park.cz

Bydlet moderně, ve spojení s přírodou a přitom nedaleko centra Prahy je možné a dostupné téměř pro každého. Nedávno byl totiž dokončen velmi zajímavý projekt Kejřův Park 1, který všechny tyto náležitosti dokonale splňuje. Díky němu si můžete svůj sen o dokonalém bydlení splnit i vy. Co projekt Kejřův Park 1 nabízí?

Dokonalé spojení moderního bydlení s přírodou

Kejřův Park 1 je zajímavý developerský projekt v Praze, který byl dokončen teprve nedávno (v létě roku 2012), ale již teď je o něho veliký zájem. Tento projekt nabízí zajímavé bydlení pro každého, kdo chce bydlet v blízkosti centra Prahy a současně si užívat východy bydlení v přírodě. Projekt Kejřův Park 1 je unikátní svou polohou. Nachází se v nádherné lokalitě Prahy 9 – Hloubětín.

Právě nové byty v Praze 9 patří k velice žádaným kvůli blízkosti zeleně.

Projekt tvoří pět budov, ve kterých se nachází 135 moderně řešených bytů, které jsou vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi ale i seniory. V nabídce jsou byty od 1+kk (47 m2) až po prostorné byty 4+kk (94 m2). Takže si rozhodně vybere každý. Celý areál je navíc uzavřený a na bezpečnost zde 24 hodin denně dohlíží ostraha, takže nemusíte mít o sebe ani svůj majetek strach. Velikou výhodou bydlení zde je ale nádherné prostředí.

Dětské hřiště je kousek od domu, zdroj: kejruv-park.cz
Dětské hřiště je kousek od domu, zdroj: kejruv-park.cz

Tip: Podívejte se, jak vybírat rostliny, které porostou na vaší malé zahrádce na balkóně či terase.

Nevyplatí se čekat!

V blízkosti budov se rozprostírá krásná příroda. Za zmínku stojí rozlehlý lesopark, Hořejší rybník, řada relaxačních a odpočinkových zón a také plno cyklostezek. Výhodou bydlení zde je i kompletní občanská vybavenost. V blízkosti se nachází školky, školy i zdravotní střediska. Součástí areálu je také soukromá pláž, hřiště pro beachvolejbal, minigolf a dětské hřiště. Skvělá je i dostupnost do centra Prahy – v centru budete za 15 minut.

Prohlédněte si vzorový byt, zdroj: kejruv-park.cz
Prohlédněte si vzorový byt, zdroj: kejruv-park.cz

O nové byty v Hloubětíně je veliký zájem. Již nyní jsou v tomto projektu z 80% vyprodány. Takže se nevyplatí na nic čekat. Navíc pozor – do 31.1.2013 můžete získat i 20% slevu na koupi bytu a to se vyplatí. Pokud chcete bydlet moderně a v krásné lokalitě, vsaďte na Kejřův Park 1, stojí za to!