Betonové ploty objednáte online

Betonové ploty jsou skvěle řešeným oplocením pro každého, kdo chce narychlo postavit poctivý plot, který zabraňuje nevyžádaným pohledům a zajišťuje soukromí i bezpečí. Nabízí je STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o.

Postavte si betonový plot

Kdo hledá bezúdržbový plot, měl by sáhnout po poctivých betonových plotech. Jde o kompletní systém, kde se mezi dva průběžné sloupky vsunou betonové desky. K dispozici jsou též koncové či rohové sloupky. Betonový plot je velice estetické řešení oplocení nemovitosti či pozemku. Na rozdíl od různých dřevěných plotů je toto oplocení skutečně bezúdržbové a s dlouhou životností. Pokud přece jen trváte na dřevěných prvcích, i to je možné. Betonové části lze totiž kombinovat s dřevěnými dílci. S betonovými ploty a se sloupky lze však kouzlit i dál. Třeba je lze využít pro vytvoření květináčů či vyvýšených záhonů na zahradě.

Betonové ploty jsou rovněž řešení úsporné. Mnozí se rozhodnou pro levné drátěnkové oplocení. To se však umí následně rychle prodražit. Zejména, pokud si chceme zajistit neprůhlednost plotu a začneme třeba vedle drátěnky budovat živý plot. Ubíráme se mnohdy o místo na pozemku, protože si potřebujeme zajistit dostupnost živého plotu kvůli údržbě z obou stran. Sadba živého plotu je navíc drahá a náročná na údržbu. Rychle rostoucí živý plot se nám vymstí nutností střihu až 3× v roce. U pomalu rostoucího si počkáme až sedm let, než nás ochrání před pohledy zvenčí.

STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. nabízí betonové ploty i v e-shopu

Využít pro nákup betonových plotů lze přímo e-shop firmy na webových stránkách www.stavebniny-libusin.cz. Zjistíte cenu dílců a na kolik vás plotové prvky vyjdou. Nic však hned neplatíte. Spojí se s vámi zástupci firmy a domluví podrobnosti. Stavebniny disponují potřebnou audiotechnikou, plot vám přivezou až domů a ruku složí na místo. STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. nabízejí plnosortimentní prodej stavebnin, takže zde koupíte i další produkty pro stavbu. Pobočky firmy najdete ve více městech – Plzeň, Starý Plzenec, Dobřany, Plasy.